Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit terveztek mikulásra?

Mit terveztek mikulásra?

Figyelt kérdés

Jön hozzátok a mikulás, vagy ti mentek valamilyen rendezvényre?

Ki mit ad a gyerekének?

Mi úgy tervezzük hogy jön, és ajándékot hoz neki, de ezt túl kevésnek érzem, hiszen 15 perc alatt letudható.

Sajnos a közelünkben nincs semmilyen ezzel kapcsolatos program. Nálatok hogyan néz ki a december 6?


2021. dec. 1. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Az óvodába megy, az bőven elég. A pici meg még úgysem érti. De azért kapnak tőlünk is Mikulás csomagot, amit éjjel teszünk be az ablakba, hogy reggelre megtalálják, mintha a Mikulás hozta volna. Barátnőmékhez is átmegyünk, viszünk a kisfiuknak csomagot, mi is kapunk.
2021. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell ennél több? Kap csomagot a csizmájába. Egy kis édesség, egy színező, egy kicsi Mancsos figura. Ennyi. Reggel így is hatalmas lesz az izgalom és az öröm. Úgyis nemsokára itt a karácsony, ami bőven elég ünnepelni szerintem.
2021. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Derjaderja ***** válasza:
72%
Csizmát kiteszi. Reggelre ajándék: egy kis szajharmonika az egyiknek, kis síp a másiknak, egy CD karácsonyi dalokkal és egy karácsonyvárós könyv meg vmi kis édesség.
2021. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Reggelre a csizmájába készítem a kis csomagot. Kifestőt is kap színes ceruzákkal. Nem tervezünk semmilyen programot, amúgy is falun lakunk, itt nincs ilyesmi.
2021. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem miért kell ennél több?! Főleg most ebben a járványban is...Délután meg takarítja a kis csizmáját és kiteszi az ablakba,hogy a "Mikulás" este bele tegye a kis csomagot, majd reggel nagy örömmel megy az ablakhoz..délutáni program meg elmegyünk az erdőbe sétálni , viszünk forró teát meg mézes kalácsot, igaz ezt szinte minden nap,ha az idő engedi.
2021. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Covid miatt nem jön házhoz a Mikulás. Ugy hogy reggel az ajtoban lesznek az ajandekai. En imadom ezeket az unnepeket, ilyenkor elengedem magam.

Kap majd tobb csomagot, kinder figuras csomagot. Legokat, kifestot es ceruzakat.

Gyerekkoromban en is rengeteg mindent kaptam, ezt adom tovabb a gyerekemnek.

2021. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Vasárnap reggelre jön hozzá a Mikulás és hozza az ajándékait a kis csizmájába, hogy legyen ideje megnézegetni amiket hoz neki és ne ovi előtt 6.-án kelljen septében hanem legyen egy egész délelőttje erre. Utána elmegyünk majd moziba is és megnézzük a programokat a bevásárlóközpontban. Aztán hétfő reggel az oviban a csoportba is jön hozzájuk majd a Mikulás bácsi és együtt ünnepelnek. Kap egy kalendáriumot, egy általunk összeállított csomagot édességgel és apró játékokkal és egy Kinder plüssös csomagot.
2021. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk is csomagot kap. Kinézett magának egy mókus plüssös csomagot, azt kapja tőlünk, illetve nagyon szereti a Kinder tojást, ezért kap egy óriás tojást. Múlt héten voltunk a mamánál és a dédinél, mivel messze lakunk, odaadták előre, tőlük is egy csomag és egy mikulás lesz az ajándék. Éjjel az ablakba tesszük, hogy reggel észrevegye. Kicsi még, 20 hónapos, nem érti, majd ha idősebb lesz kap valami apróságot a csomag mellé pl színező. A csokit amúgy nem szereti egyelőre, azt mi esszük meg.
2021. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Karanténban leszünk, és már így sem mentem 2 hete sehová sem. Remélem találok valakit aki hoz rendes mikulás csomagot.
2021. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha megmondod merre viszek nektek csomagot
2021. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!