Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnéd gyermekedet stresszkeze...

Vinnéd gyermekedet stresszkezelő masszázsra? Van egy ilyen a közelben, szeretnék erről kérdezni akik voltak már ilyenen gyermekükkel.

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi még nem voltunk, de közeli ismerősünk ajánlott nekünk egy ilyen stresszkezelő masszázst Solymáron vagy valahol ott a közelben. Ő elvitte már a gyerekeit, a nagylány a kifejezetten stresszes kamaszlány, nagyon dicsérik a masszázst.
2021. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem.

A stressz kiváltó okát kell kezelni, nem pedig arra van szókség, hogy fél órára elfelejtse.

2021. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nyilván igaz, de ha van olyan körülmény amit rövid úton nem lehet megoldani, akkor jó hatással lehetne a gyerekre pár ilyen lazító masszázs. Gondolom ott értik a dolgukat hogy mi az ami jó nekik.
2021. nov. 23. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem oldja meg a stressz forrasat/okat.
2021. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan jól esik egy gyereknek is, mint nekünk felnőtteknek, szóval mindenképp.

A stressz forrását lehet nem oldja meg, de segít könnyebben venni, kicsit kikapcsolni.

Nem is értem..aki a saját gyerekétől sajnálja, remélem ő sem masszíroztat soha.

2021. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. A felnőtt masszírozás sem oldja meg a problémákat, azt mindenkinek magának kell megtalálni hol vannak ezek.
2021. nov. 24. 05:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ez akkora butaság, amit azok írnak, akik a stresszforrást emlegetik. Elvi szinten még igazuk is lehet, hiszen elengedhetetlen felkutatni a stressz forrását, de mi legyen akkor azokkal a gyerekekkel, akik zajló segítő kezelések mellett is megtartanak egy adag stresszt, mert mondjuk maga a tünet (amelyen enyhítene a lazító masszázs) okozza a gondjait többnyire. Gondolok itt a kisfiamra, aki dadog. Egyébként a világ legkiegyensúlyozottabb emberkéje, imádjuk, szerető családban él, mi, szülők is nagyon szeretjük egymást, szval nagyjából semmi problémája nem kellene, hogy legyen, viszont örökölte az én gyermekkori dadogásomat, amelyet én is csak felnőtt koromban tudtam leküzdeni, gyerekként pedig szenvedtem tőle. Amúgy abszolút örökletes a mi családunkban, apukám dadogott, majd a bátyjám és én is örököltük. Nyilván felerősödik a dadogás, ha picit stresszesebb az ember, de a lazítás, a tudatos relaxáció segíthet kezelni a helyzetet. Ehhez jó egy mélylazító masszázs. Én ezért tervezem majd vinni a fiamat. Magamat nem masszíroztatom, Neki viszont minden segítséget, könnyítést szeretnék megadni.

2021. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős.
2021. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!