Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerektartás mit tartalmaz?...

A gyerektartás mit tartalmaz? Mármint tényleg mindennek a felét állnom kell?

Figyelt kérdés
Nem kevés gyt. fizetek. Elég nagylábon él az exnej,és még az összegen felül állandóan követelőzik. Szerinte ha vennie kell valamit a suliba q gyereknek, annak a felét állnom kell. Azt mondta a rezsije feléért is nekem kell felelni (az új férjével él). Úgy fogalmazott,mivel az én gyerekem is,feleződnek a költségek. Rendben,hogy az én gyerekem is, de akkor miért fizetek havi X összeget? (Rengeteget itt a gyerek, de ezt most hagyjuk. )
2021. okt. 17. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%

Jesszus

Nalam a 3 gyerek sulikezdese volt kb 20e 😂


Osztalypenz havi 1000 es csak az egyiknek kell a masik ket gyereknek nem.


Nem fuvarozom oket van labuk es a bkv is mukodik. Neha ha ugy van elviszem oket vagy ertuk megyek de na...


Kulonora es fejlesztes - suliban megoldott. Sot kotelezo nekik ha ki van irva. De a legtobb gyereknek ezek feleslegesek.


Oke az ebed felaron van - hiaba a nagycsalad ...🙂


A legtobb iskolai programra max berlet nemi koltopenz es belepo kell. De ez nincsen minden nonapban!


Programok siman vannak olcson ingyen is. Nem feltetlen a draga a jo. Sok esetben egy felnapos barangolas az erdoben jobb program mint a csilivili jatszohaz. Vagy szankozas a kisdombon.

2021. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen, mikor sulikezdés volt, én nagyon néztem, milyen olcsón kihozták egyesek.. Nálunk megmondták, hogy melyik márkás nagyméretű filctollat vedd, 12db 3000ér'.. Vagy milyen márkájú temperakészlet 2000ért.. Nagyméretű/sima méretű két oldalt színes karton lapok, darabja 300 a kicsinek, nagynak 500 20db kellett összesen, asszem nagyből csak 5.


És ez csak pár tétel egy darab gyerekre.

2021. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A megítélt gyerektartás az pont a gyerekkel kapcsolatban felmerülő költségek fele. Ezen felül egy forintot nem kell fizetned.
2021. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 2gyerekre kapok 30ezer ftot. Csak mondom.
2021. okt. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!