Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli kicsiteket hogy...

2 év körüli kicsiteket hogy öltöztetitek, most hogy bejött a hideg?

Figyelt kérdés
Nem akarom én beöltöztetni, de azt sem akarom , hogy fázzon. egy hosszú ujjú pólót adtam rá egy polár pulcsival. Az elég? Ebben az átmeneti időben , dzsekit adtok rá? Ősszel nem kaptam rá semmit, a téli dzsekiét hordta, de szerintem az úgy meg meleg. Köszönöm!
2010. aug. 31. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

póló,vékonyabb pulcsi, mellény(kötött)

nadrág+ sapka

2010. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma hosszú ujjú body, egy vékony pulóver és farmerdzseki volt rajta, melegítőnadrággal.


Tegnap valamivel melegebb volt, akkor póló volt rajta, pulcsival.


Visszakérdezek, sportcipőt vagy szandált adtok rá zoknival?

Én cipőt, de egy csomó gyereket láttam szandálban.

2010. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ma rövidujjú rugi, h. ujjú felső, és egy kapucnis pulcsi, alul nadrág, zokni, zárt cipő.


Tegnap kicsit jobb idő volt, harisnyanadrág, body, h.felső, kantáros farmerruha volt a kislányomon.

2010. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma hosszú ujjú póló + kardigán (olyan mackófelső féleség) + farmerdzseki + farmer volt a lányomon.
2010. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk nagyon hideg szél fúj ma is igy póló+pulcsi(vékonyabb)és egy széldzsekit adok rá.Sapkát is, és természetesen sportcipőt,főleg hogy esett is,igy a szandi vizes lenne.
2010. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van, mert már beszél a fiam és el is mondja, ha fázik, vagy melege van. Nálunk konkrétan orkán van és 11 fok...:(

rövidujjú body van rajta, melegítő alső felső, zokni. Ha kimegyünk átmeneti kabát, rá mellény, sapka és sportcipő.

21 hónapos

2010. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kárpátiás póló , terepnadrág és acélbetétes xD biztos nem fázik meg !
2010. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!