Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családlátogasra miért jön a...

Családlátogasra miért jön a bölcsődei gondozónő. Mit néznek ezeken a látogatásokon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Hogy a gyereknek elég helye van-e, jó helye van-e? Ilyesmit.
2010. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt hadd kérdezzem meg, hogy a roma putrikba is szoktak menni ilyen okokból kifolyólag?
2010. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azért jönnek, mert a gyerkőcöt szeretnék az otthoni, megszokott környezetükben megfigyelni. Nálunk szemmel láthatóan csak a gyerek érdekelte őket.
2010. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy milyen körülmények között éltek. Nyilván nem azt, hogy van-e jakuzzi, de megnézi, hogy minden alapvető feltétel adott a gyereknek!
2010. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

13:58-nak!

Szerintem a putriba nem mennek, mivel kell munka ahhoz, hogy valaki bölcsődébe tudja adni a gyermekét. Viszont ők arról híresek, hogy büdös nekik a munka!

2010. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 31. 14:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem azt nézi hogy viselkedik otthoni környezetben a gyerkőc, mik a szokásai. Azt hogy milyenek az otthoni körülmények sztem a védőnő nézi.
2010. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hozzánk is fog jönni, de nem tudom minek, járt itt eleget a védőnő, na mindegy. Azt mondta megnézi pl. hogy milyen fürdős játékai vannak, a korának megfelelő játékai vannak-e meg ilyenek. Szóval nekünk inkább a környezetet emlegette, nem a gyerek megfigyelését.
2010. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, van-e a gyereknek saját szobája és az milyen?
2010. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy milyen fürdősjátékai vannak a gyereknek?

Az kit érdekel??Pont kiröhögném,mi a sz@r köze van hozzá..

Én mondjuk nem is tudtam hogy jönnek pedig mi is most kezdjük a bölcsit.A védőnő feladata úgyérzem ez a bölcsisnek vagy az iskolás tanárnőnek aki családlátogatásra jön semmi köze hozzá.

Jöjjön szivesen várom, de hogy végigvezessem a házon és kipakoljam neki a fiókokat az kizárt:)

2010. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!