Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi lehet majd a fizetésem,...

Mennyi lehet majd a fizetésem, ha gyesre megyek valamint vissza dolgozni és a fizetési alapom 125.500 Ft és a 2 év alatt összegyűlt szabimat ki kell vennem (46nap=kb 2 hónap)?

Figyelt kérdés

Bocsánat,hogy itt kérdezem,de gondolom vannak itt olyan anyukák,akik tudnak nekem segíteni.

Sajnos vissza kell mennem dolgozni(hitel gondok miatt) és nem tudom,hogy kb mennyi fizetésre számítsak.Csak amiatt aggódom,hogy ezalatt az idő alatt nem kapom meg azt az összeget,amit a gyedre kaptam.(70e Ft)


2010. aug. 19. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szabin vagy ugyanannyit kapsz mintha dolgoznál majd tehát 125500 Ft+ GYES(28500FT)

Gondolom a 125500 ft a bruttó béred tehát - adó és egyéb járulékok.

2010. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen,a bruttó bérem
2010. aug. 19. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor 122500- adó és egyebek + 28500 gyes, ennyit fogsz kapni míg szabadságon vagy.
2010. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!