Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák rábíznátok egy 20...

Anyukák rábíznátok egy 20 éves lányra 6 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

20 éves múltam,a családomban sok kisgyerek van,köztük 3 éves kishúgom és 6 éves keresztlányom is.egészségtudományi karra jártam 2 évig,sok minden gyermekekhez (is) fűzödő tantárgyaim voltak. Pl. pedagógia,egészségnevelés,pszichológia,kommunikáció,elsősegély

Jelentkeztem baby-sitternek egy családhoz ahol a 6 éves kislányukra kell délután illetve este vigyáznom. Arra lennék kíváncsi,hogy ti, anyukák rám bíznátok e a gyermeketeket ezen információk alapján?(persze kell a személyes találkozó is,de ha ennyit tudnátok,mit gondolnátok?)


2010. júl. 30. 14:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én óvónőként dolgoztam, annak is tanultam óvónői szakközép iskolában. Bizony, 16 évesen volt, hogy 28 gyerek volt rám bízva, mikor gyakorlaton voltam és a gyakorlatvezetőnek valami adminisztrációs dolga akadt... Aztán, mikor leérettségiztem, 18 évesen már csoportot is kaptam, méghozzá 30 3 éves kiscsoportost... Persze, a személyes találkozó nálam is nagy súllyal esne a latba, de ha ott szimpatikusnak találnálak, minden gond nélkül rád bíznám a gyerekemet,nem csak 6 évesen...
2010. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Kecse Ildikó válasza:
igen Ez nem attól függ hogy hány éves.
2010. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy honnan írsz? Mert én éppen felvigyázót keresek a kisfiamnak aki egy éves és az eddigiek alapján nagyon szimpatikus vagy.

2010. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 siva79 ***** válasza:
ne a korát nézdd, hanem a megbizhatoságát
2010. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 siva79 ***** válasza:
üzenem az anyukáknak (csak ez az elöbb lemaradt)
2010. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Baranyából írok.ha esetleg te is akkor írj nyugodtan.

Köszönöm a válaszokat

2010. aug. 2. 00:09
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nagyon messze vagy tőlünk :(

2010. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
persze,mért ne???
2012. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!