Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tegyem külön szobába?

Mikor tegyem külön szobába?

Figyelt kérdés

A hónap végén lesz két éves a kislányom és még velünk alszik!

Szeretném a saját szobájába rakni de nem merem félek ha északa felkel megíjjed stb...

Hogyan csináljam vagy aludjon még velünk?


2010. júl. 15. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

2,5 fél éves korától aludt a lányom tőlünk külön,de viszont a nővérével a franciaágyon.de ha a barátja van nála,akkor a kicsi a saját szobájába alszik,de nem szokott felkelni,este bemegyünk vele:ölelés ,puszi ,mese ,kakaó ,villany leoltás és kimegyünk.

már 3 éves.bár hetente kb 2x alszik egyedül,azért ez más :)

36/N

2010. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt már 2 éve elrontottátok...


Mi születésétől fogva külön szobában a saját kiságyában altatjuk, így nincs ilyen gondunk, és sose volt altatási-alvási problémánk sem.

2010. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom, ne félj belevágni. Nálunk akkor került külön szobába a lányom, mielőtt megérkezett a kistesó. Én is féltem, hogy hogyan fogadja, de semmi gond nem volt vele. Este apa vagy én bekísérjük a szobájába, van, hogy egy picit odafekszek mellé, ha nem, akkor odahajolok, elbúcsúzunk egymástól. Minden gond nélkül alszik. Én nem akartam újszülött korától külön altatni, mert nem lettem volna nyugodt. Egy ekkora gyereket viszont már simán átrakhatsz külön szobába.
2010. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy akkor múlt nemsokkal 2 éves. Utolsó voltam.
2010. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!