Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új szobába költözök, hogyan...

Új szobába költözök, hogyan tegyem szebbé vidámabbá?

Figyelt kérdés
A nővérem férjhez ment és elköltözött. Én át szeretnék költözni az ő volt szobájába. Nincs semmi a falon neki és csak egyszerű fehérre van lefestve. Én szeretnék valami színt vinni ebbe a szobába. Van egy sötét barna szekrénysor.Ahhoz kéne valami jó kis vidám szín a falra. Hogyan dobhatnám fel ? Melyik fal festékkel érdemes dolgozni? a szoba 4szer4 méteres. Egy ekkora szobába milyen praktikákat tudtok ajánlani hogy nőies legyen mégis kicsit bohókás, de nem gyerekes. Amit itthon én is megtudnék csinálni. 19 éves lány.
2010. jan. 16. 13:26
 1/6 anonim válasza:
Legeloszor is fesd at a falat valami vidam szinre. En a vilagos narancssargat szeretem, attol meg borus idoben is olyan a szoba, mintha sutne a nap. Szerezz egy hangulatos fuggonyt, hozza illo agytakarot, sok-sok diszparnat. Szerezz sok-sok zold novenyt, a falakra tegyel fenykepeket. Meglasd ki fog alakulni. Sok oromet a rendezkedeshez!
2010. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a sötétbarna bútorhoz a citromsárga falat tudom elképzelni.
2010. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem is inkább a világos narancs illik a sötétbarna bútorodhoz. És ahhoz valami sárga árnyalatú vagy esetleg pirosas függöny és ágytakaró. És igaza van az elsőnek a díszpárnák tényleg jók!!:)És a piros szerintem dögös, hangulatos, de vigyázz mert ha kicsit borús az idő akkor a pirosas árnyalatú függönytől sötétebb lehet a szoba.Ja és még szerintem az is tök jó ha 2 harmonizáló pl.: (narancs és citrom) színeket festesz egymással szembe.
2010. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jah és még szerintem gyertyákkal is fel tudod dobni még ha nem is szereted meggyújtani. (az előző hozzászóló vagyok)
2010. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az szép díszes illat gyertyákat imádom :) majdhogynem gyűjtöm is őket:D igaz sose gyújtom meg őket mert annyira szépek hogy sajnálnám elégetni :D köszönöm a tippeket... de ha valaki még tud valami jót akkor jöhet :)
2010. jan. 16. 18:26
 6/6 anonim válasza:
Gondolom a szoba már rég készen van, de szerintem valami vidám tengerpartos, virágos képet kitehetsz a falra, vagy évszakonként cserélgetni is lehet. :) Tavasszal kiraksz egy virágos mezőt, nyáron egy tengerpartot, ősszel fákat, télen pedig egy havas tájat. :)
2010. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!