Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen büntetést adnátok a 14...

Milyen büntetést adnátok a 14 éves fiatoknak, hogyha megláttátok ahogy péntek este 9-kor a barátaival cigizik?

Figyelt kérdés

Cigit kerestem de nem találtam nála, szóval szerintem csak bulikon cigizik. Nagyon átnéztem az eégsz házat de nem találtam, és nem is tudta hogy láttam cigizni, szóval nem tudta hogy keresem.


Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 5. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Érdekes , mert már én is rágyújtottam , anyu talált nálam cigit , és megúsztam egy hét gép eltiltással . Valójában én nem cigiztem sokáig ... kb. 2-3 hét :S
2010. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak 9ig engedd el, (annyi bőven elég!!) de nem mint büntetés. Csak beszélgess el vele h nem haragszol de azért haggya abba mert a rák kifogja enni a tüdejét. (ezt direkt igy irtam, magyarázd el neki h milyen bajok lehetnek meg h tök égő meg minden na :D:D)
2010. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jah amúgy cigizel, és neked is xar ha a fiad cigizik, épp ez a baj, mindent tiltanak pedig ők maguk csinálják. Példát kéne mutatni a gyereknek, nem engedni mindenhova!
2010. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem sose tiltották a dohányzást, de azt mondták, otthon sose gyújthatok rá, nem is cigiztem otthon soha, most egyetemen néha szoktam, de nem tudják, de ha tudnák se érdekelné őket.

otthoni szabály hogy nincs cigizés ha ezt betartjuk tesznek rá mit csinálunk. Amúgy azt mondták, úgyis ki fogjuk óróbálni, de szerintük pocsék dolog.

2010. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
csak 9ig? jézus ereje. én 14 évesen éjfélig mentem el...pfff. különben meg semmit. beszéld meg vele mert ha cigizni akar ugyse tudod eltiltani..
2010. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2010-07-07 07:34 Velem is megcisnálták. Szart se használt. Ismerősömet az apja bezárta a lakásukban egy jó tömör fa szekrényben hogy ott kell egymás után elszívnia szépen sorjában az egész dobozt. Azóta is együtt cigizünk reggelenete. Ő 3 doboz barna szofit szív egy nap azóta is, és lefutja az iskola legjobb futóját aki minden bio táppal mérgezi magát
2011. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!