Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13éves fiamnak volt fitymaszűk...

13éves fiamnak volt fitymaszűkülete kb egy éve műtötték fog ő teljes kapcsolatot teremteni, lesz majd barátnője?

Figyelt kérdés
ahogy megműtötték hát elég pici lett a micsodája.
2008. okt. 25. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Mitől lett kisebb?Az én fiamat is műtötték 6 évesen,de én nem vettem észre,hogy kisebb lett!

Még mindig jobban lehet így kapcsolata,mint szűkülettel!:)

2008. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Semmi baj, nyugodj meg! A férjemet ennél idősebb korában műtötték, és semmi problémája nincs. VAn egy kisfiunk is. Gondolom most, kamaszkorában, eléggé zavarja egyébként is a teste, csajozni szeretne, bátortalan, gátlásos. Majd elmúlik.Csak önbizalom kell a gyerkőcnek.
2008. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Persze,az öcsémet is gyerekkorában műtötték meg sőt neki még hozzá jött,hogy a nyelve is le volt tapadva.Apró műtét és kész semmi komoly az önbizalmát nem szabad,h elvegye de ha mégis segítsetek neki túljutni.Az azóta eltelt évek alatt bomba barátnői voltak én sose értettem miért nem hozzám jöttek.Persze én sem panaszkodhattam azért.Én viccesen a műtétnek tulajdonítottam és a mai napig viccelünk vele.
2008. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez azon múlik, milyen értékrendet kapott tőled, vagy mit tudsz még óvatosan módosítani. Ha nem foglalkozik a méreteivel (hiszen miért tenné? Ezen változtatni nem tud, tehát ne legyen tragédia!), nem lesz semmi gond.
2008. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
sajnos ez aáltalában olyan traumát okoz a gyermeknek amitől komplexusa lesz és egész életére ki fog terjedni és általában homoszexualitással végződik.... sajnálom
2008. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyakori műtéten esett át a fiad, amely sok férfitársát érinti. Ezt lehetne említeni neki. (bár ha jól értem nem őt zavarja a dolog hanem téged).

Nem mellékesen a pénisze nemzőképességileg fontos hosszán nem változtatott a műtét. Bizonyos zavart, feszült, ideges helyzetben minden férfi himvesszője látszólag rövidnek minősíthető ernyedt állapotban, más állapotban pedig nagyobbnak. :)

Szóval ez nem lehet probléma. A műtét után a tipikusan az jelent problémát, hogy megszokja az új helyzetet a fiú, ami a rendkívül érzékeny makkot borító bőr eltávolítása után fennáll. A seb begyógyulását követően is kellemetlen, zavaróan túl érzékennyé téve a makkot. Ez az ami leginkább kellemetlenségek forrása, főleg ebben a korban. De egy max két év alatt azért ez normalizálódni szokott.

Kérdés hogy ki szerint pici a micsoda... Férfiak 99% nincs megelégedve a méretével, de 20-30 év alatt csak elfogadják magukat valahogy.

Mivel a műtétet urulógus orvos végezte, 100%-os biztonsággal jelezte volna a szülőnek, ha egyéb probléma is fenn áll.

Amennyiben a fiú is úgy itéli hogy nem elég nagy, majd 14 vagy inkább 15 éves korban, ha az érdeklődése a szexuálitás felé jobban érni kezd, valami indokkal érdemes esetleg kontrolra elrángatni de csak abban az esetben ha akkor is látszik rajta a lelki trauma megléte. Azért hogy ez a fajta kisebbségi komplexus enyhüljön, megbizonyosodjon affelől, hogy minden rendben van.

Igen, lesz barátnője. És nincs ok az aggodalomra.

2009. febr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
A fitymaszükületnek semmi köze a nagyságához!!!De hüle pits vagy...
2009. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mifasz ez a homokos duma???

Jézusom... MEgjegyzem, ennél alacsonyabb átlagot sose láttam!

No, nekem is volt ilyen műtétem, és hát még hogyne élnék teljes szexuális életet!

2009. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szexuális életem tönkrement a teljes körülmetélés miatt, de ez nem általános
2011. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!