Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem fel vele a kapcsol...

Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot? SOS! 14L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 14 éves lány vagyok és van egy fiú aki 15 éves és és szeretnék vele valahogy kapcsolatot alakítani.

Facebookon van fent,oda valósi ahova én..de szerintem ő nem ismer engem..elég sok közös ismerősünk van..

mert az,hogy ismerősnek jelölöm az valahogy nem elég,az,hogy felveszem msnre egyből meg hülyeség,mert mit írok neki:

"helo-szia, mizu veled??te lehet,hogy nem ismersz engem,de én szeretnélek megismerni"

hát ez elég idiótán hangzik,egyenlőre nem is az a célom,hogy összejöjjek vele,csak,hogy ismerösőm legyen.


VALAKI!!!!!!


EGY TUTI TIPPET!


Arra is gondoltam,hogy valamelyik ismerösőm által próbálok megismerni,de nem jó ötlet..

:'(

tanácstalan vagyok.mit tennétek??:(:(:(((


2010. nov. 14. 22:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
14 évesen nem ezen törném a fejem -.-
2010. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én meg ezen töröm..mert min törjem??
2010. nov. 14. 22:58
 3/15 A kérdező kommentje:

a politika választásokon??

bűn ha valakivel kapcsolatot akarok teremteni??akkor elég sok bűnt követtem már el eddig.. xD

2010. nov. 14. 22:59
 4/15 anonim ***** válasza:

Írj neki egy üzit, hogy szeretnél vele ismerkedni, de nem akarsz nyomulni, megadod az msn címed, ha akar vegyen fel.



18/L

2010. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Arra is gondoltam,hogy valamelyik ismerösőm által próbálok megismerni,de nem jó ötlet.."


Ha a hülyeség fájna... :(

2010. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

szánalmas emberek vannak itt..

18 éves lány köszi,de nem akarok leégni :D

2010. nov. 15. 16:49
 7/15 anonim ***** válasza:
írj neki üzenetet, hogy szeretnéd megismerni és esetleg add meg neki az msn címed. ha nem akar semmit úgyis le fog koppintani
2010. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"szánalmas emberek vannak itt." Megszokhattuk ezt már
2010. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert min törné a fejét? A gyerekvállaláson? Hmmm? Nem értem miért baj ez. Én is ugyanebbe vagyok, egy évvel vagyok nálad fiatalabb. Bár én majd tavasszal teszem az első lépéseket. Amikor rossz idő van (mint általában télen) akkor én ilyenkor úgy érzem magam, mintha kiszívták volna az energiát belőlem :(

Szerintem először jelöld be ismerősnek, aztán várj egy kicsit hátha vissza jelöl.Aztán írd levélben, hogy megszeretnéd ismerni.Szernitem, ha visszaír, akkor már tudni fogod, hogy mit kell tenni.

13L

2010. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Már miért égetnéd le magad azzal, hogy megmondod neki hogy meg szeretnél vele ismerkedni???bátorság!!!!15/L
2010. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!