Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem fel vele a kapcsol...

Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot? SOS! 14L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 14 éves lány vagyok és van egy fiú aki 15 éves és és szeretnék vele valahogy kapcsolatot alakítani.

Facebookon van fent,oda valósi ahova én..de szerintem ő nem ismer engem..elég sok közös ismerősünk van..

mert az,hogy ismerősnek jelölöm az valahogy nem elég,az,hogy felveszem msnre egyből meg hülyeség,mert mit írok neki:

"helo-szia, mizu veled??te lehet,hogy nem ismersz engem,de én szeretnélek megismerni"

hát ez elég idiótán hangzik,egyenlőre nem is az a célom,hogy összejöjjek vele,csak,hogy ismerösőm legyen.


VALAKI!!!!!!


EGY TUTI TIPPET!


Arra is gondoltam,hogy valamelyik ismerösőm által próbálok megismerni,de nem jó ötlet..

:'(

tanácstalan vagyok.mit tennétek??:(:(:(((


2010. nov. 14. 22:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azért,mert sok a közös ismerősünk és van egy csaj aki nagyon rossz indulatú és biztos,hogy elferdítené 'kissé' a dolgot.

ismerősnek bejelölöm úgyis visszaigazol. :)

Köszi a válaszokat :)

2010. nov. 15. 18:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Neked meg köszi a szánalmas embereket...
2010. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
SZIVI ;)
2010. nov. 15. 19:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha visszaigazol egyszer írj rá!
2010. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
talán a tanuláson!azon kéne járjon az eszed, meg a jövődön.mikor ennyi idős voltam, persze nekem is bejöttek a fiúk, volt szerelmem, de sosem alakult ki semmi komoly belőle.akkori barátnőim, akik meg igenis belevetették magukat a "nagyéletbe", pasiztak, megnézhetik magukat most.Ők tanulatlanul, pasiról pasira élik az életüket.pénz, és jó munka nélkül, én meg mint ugye írtam is, kivártam...és lám itt az eredménye.jó munka, jó pénz, 4 éves gyönyörű kapcsolat, amelyből egy pici baba születik.az akkori pasizós lányok meg eszik a kefét hogy ennyire vitték.És hozzáteszem minden ujjamra akadna egy pasi, ha akarnám,ez nem ezen múlik.Sok sikert az élethez
2010. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!