Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok ahoz,...

Szülők! Mit szólnátok ahoz, ha 18 éves fiatok/lányotok egy nála 10-20évvel idősebb nővel/férfival kezdene kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
igaz én nem szülő vagyok hanem egy 20éves lány, de biztos hogy kiakadnék és talán megprobalnek beszelni az illetovel hogy szálljon le a gyermekemrol. EGyik barátnőm is egy 10évvel idősebb pasival van de neki a szulei ezt valahogy elfogadták és még megis kedvelték az illetőt.
2010. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

10 év az még annyira nem gáz,de 20 már eléggé fura.:S

de ha szeretik egymást akkor nincs mit tenni.

2010. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18évesen nagykorú,bele nem szólhatsz.de beszélgethetsz vele,hogy miért van szüksége egy 40 körüli partnerre,mit vár tőle,mit tervez vele.
2010. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez a kapcsolat már eleve halálra van ítélve.
2010. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia!

Én 15 éves koromban összejöttem egy 26éves pasival.A szüleim elfogadták őt hamar,meg is szerették.Viszon az ő anyukája engem kevésbé fogadott el.Azóta is együtt vagyunk,ennek már több mint 5éve.Most kérte meg kezemet is.Az elején sokan mondták,hogy úgyse maradunk sokáig együtt mivel én még fiatal voltam/vagyok.De nem foglalkoztunk senki rosszindulatú beszólásával:) Szóval szerintem nem gond 10 vagy annál kicsivel több korkülönbség.

Egyik barátném velem egyidős,20éves,a párja 38éves (a csaj apjának a legjobb barátja).Köztük nagyon sok a vita,a pasas nem engedi őt bulizni és nagyon féltékeny tipus.

2010. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Jah és van egy másik eset is.Egyik ismerősöm, 38éves nő,a párja 19éves egyetemista a fiú.A nőcinek 3gyereke van.És náluk sincs semmi gond.A fiú szülei először furcsán álltak a dologhoz,hogy az anyja lehetne a fiának a nő,de már beletörődtek ők is.
2010. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

23 voltam, amikor megismertem a 37 éves férjemet.

Azóta megszületett a Babánk, és kimondhatatlanul boldogan, nagy szerelemben éldegélünk mi hárman.

Szerencsére senki nem háborgott a köztünk lévő korkülönbség miatt. Valószínű annak köszönhető, hogy sem külsőleg, sem felfogásban nem látszik a köztünk lévő idő.

2010. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20 éves voltam, amikor megismertem az akkor 40éves páromat, aki azóta már a férjem:) Van egy édes 9 hónapos kislányunk. A szüleim nagyon korrektül fogadták a dolgot, bár kész tények elé állítottam őket... Az idő minket igazol:)
2010. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En egy 12 evvel idosebb ferfivel elek, mar negyedik eve nagy boldogsagban. 23 vagyok. nincs semmi gond, a szuleim is elfogadtak, bar az elejen nem tetszett nekik. azota is mondom, h ez hozott minket megjobban ossze. h ok az elejen "tiltottak" a kapcsolatot.

volt egy baratnom, akinek tiltottak egy fiut, nem a korkulonbseg miatt, es minden nap talalkoztak. ugy h ossze vissza hazudott a szulienek. ezt erik el vele a szulok, mast nem.

En imadom a paromat, es o is engem. nincs semmi gond a korkulonbseg miatt.


amugy meg ha tiltod ... az lesz a vege, h ok ugyis talalkoznak, hazudni fog neked a sajat gyereked.

ha meg nem tiltod , hanem az eletre bizod...lehet h szetmennek, lehet h nem. ha meg o a lanyod/fiad elete parja...sosem tudod meg, h te tetted e tonkre a gyereked eletet.

2010. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyik osztalytarsam anyukaja tiltotta a csajnal 10 evvel idossebb pasit...mit ert el? amint betoltotte a 18at ..utlevelet csinaltatott es masik orszagba ment. azota sem tartjak a kapcsolatot
2010. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!