Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Már idegileg...

Mit csináljak? Már idegileg tönkre teszem magam!

Figyelt kérdés

Van az osztályomba egy lány akivel márciusig a legjobb barátok voltunk. Akkor történt egy kisebb incidens amiben részben és vagyok a hibás. Akkor annyira összevesztünk, hogy inkább csak simán legyünk barátok aztán lesz ami lesz. Azóta jóba lettünk, de a múlt hónapban történt ismét egy eléggé frusztláló dolog és rajtam csattant az ostor. Akkor egymásnak estünk és a bennem felgyült mérget akkor ki adtam magamból.

Azután szóba sem álltunk egymással és el is ültünk egymástól a suliban.

És hát természetesen ebben a hülye hónapban sem úsztam meg, hogy elkezdjen osztogatni.

Tegnap osztottam ki a meghívókat a szülinapomra és őt meg még két lányt akit nem bírok nem hívtam meg.

Amikor este fel jött msn-re elmondott mindennek, meg, hogy most megmutattam milyen is vagyok igazából meg ilyeneket vágott a fejemhez. Másokkat kért meg, hogy mondják meg nekem milyen dühös rám meg, hogy milyen ribanc vagyok.

Akkor ismét betelt a pohár és muszály volt kiállnom magamért.

Mondtam neki, hogy nem csak körülötte forog a világ és, hogy nem csak mi lehetünk a hibásak mindenért.

Azt hiszi, hogy mivel agyturkászhoz jár akkor már ő mindenból csak jól kerűlhet ki meg ,hogy ő a kis ártatlan örökbefogadott lány.

Nagyon elegem van ebből a csajból, de akármit mondok nem hagy békén.


Mit csináljak, hogy végre felfogja a dolgokat, hogy ő sem kivétel? Segítsetek kérlek! Már idegileg tönkre tettem magam!

Mi legyen?


13/L


Bocsánat a hibákért!


2010. máj. 26. 16:30
 1/6 anonim válasza:
23%
Küldj rá egy medvedisznóembert.
2010. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, mondd el nekik a problémád, vagy anyukádnak.


Amúgy őt jellemzi a viselkedése és ha mások még hallgatnak is rá (ellened fordulnak) elég szánalom az egész bagázs.


Esetleg próbálj vele beszélni, hogy ne "harcoljatok", de hagyjátok egymást békén.


Amúgy ne vegyél róla tudomást, lehet utána abbahagyja, ha látja, hogy nem figyelsz rá. Így, hogy tönkretesz és látja lehet nagy örömöt szerez neki és azért folytatja és folytatja...

2010. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem érthetően mondd meg neki hogy azért nem hívtad meg mert azt gondoltad hogy tönkreteszi az egész bulit az ellenségeskedés miatt. és írd meg neki hogy hiába küzd azért hogy figyelembe vedd minél jobban küzd annál jobban utálni fogod.


hátha megérti

2010. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Küldj rá egy medvedisznóembert.



The menbearpig is real!!!


LOL :D

2010. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sz@rd le.msn-en meg le kell tiltani és törölni.utána meg ugathat a suliba,téged ne érdekeljen.gondolom nem csak ő az egyetlen "barátod".:Degy ideig mondani fogja a szövegét,de utána majdcsak abba hagyja,ha látja,hogy nem érdekel téged:)

ha meg myvipen v iwiwen v facebookon v bármilyen közösségi oldalon ír akkor mondd meg neki a véleményedet és,hogy ha ennyi baja van veled akkor nem kell többet beszélni.és ezután ugyanugy nézd levegőnek.vagy bocsánatot kér,vagy nem csinál semmit,te pedig megszabadultál tőle.

13/L

2010. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem oknélkül jár agyturkászhoz.
2010. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!