Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak magam teszem ezzel...

Csak magam teszem ezzel tönkre idegileg, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár napja van barátom,de ... nem tudom mit tegyek?! Mert van egy másik fiú,akiért már hónapok óta oda vagyok,már smároltunk is nem egyszer,de nem akar tőlem semmit,nem tetszek neki. És nem tudom magam túltenni rajta. Tetszik a pasim is,de nehéz hogy szinte folyton csak a másik srácra gondolok. De a barátom nagyon szeret,látom rajta,és érzem is,ezzel csak őt csapom be ... A srác haverja szerintem próbál minket össze hozni, mindig biztatja a srácot hogy menny már oda,és kapd le. És a srác mostanában minden buliban részeg,és állandóan néz...,de akkor főleg mikor elmegy előttem/mellettem és mélyen a szemembe néz. Nem tudom mit csináljak?!

17L


2011. jún. 30. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátod iránt nem érzel semmit sem, akkor ne legyél vele tisztességtelen. Mond meg neki, hogy neked más tetszik. AZ lehet, hogy a másikkal sosem lesz semmi, de így legalább a barátodat nem csapod be.
2011. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Ez nagyon nem fer a barátoddal szemben.
2011. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amikor megcsókol a világért se hagynám abba vele,de akkor is ...
2011. jún. 30. 12:55
 4/5 :) :) :) ***** válasza:
hogyha nem akarna tőled semmit akkor mi a francnak smárolna le??nem is 1szer..amugy meg azzal csapod be a barátodat,hogy vele vagy közbe meg más tetszik.
2011. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én már voltam az 1. srác helyében...
2011. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!