Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Idegileg kész...

Mit tegyek? Idegileg kész vagyok! :' (

Figyelt kérdés

Nah szal az a szitu, h most ugye itt az év vége, és ez 1 qrva sz@r év volt...A szüleim most tiszta idegesek rám, amiért 5-ös helyett 3,5 lesz a bizonyítványom.ezen kívül elegük van a magatartásomból is...mer szerintük ez nem normális...aztán még erre rátesz 1 lapáttal, h a szerelmem épp most jött össze a legjobb haverommal...:'(

amm 13/f

Nem bírom, teljesen kiborultam, utoljára kb 3 évesen sírtam, 1 pofon miatt, most viszont az egész éjszakát átzokogtam...Mit tudok most csinálni???


2010. jún. 3. 06:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Próbáld meg összeszedni magad! A haveroddal ne foglalkozz többet és a volt csajod is felejtős!!! Arra gondolj, hogy jönnek még ők te utcádba! Tedd a csajt féltékennyé kezdj el más lányokkal beszélgetni had lássa, hogy te már nem foglalkozol vele.

A haverodat meg nyugodtan nézd levegőnek! Ilyet nem csinál 1 barát!

A szülőknek meg vigyél haza 1-2 jó jegyet és meg fognak nyugodni!!

2010. jún. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Nyugi, ez még nem a világ vége!

Anyudék néha lássanak 1-2 jó jegyet, akkor tudni fogják hogy te hajtasz!

A csajjal és haverral meg legyél közömbös, mintha meg se kottyant volna amit tettek.

Kezdj el csajozni, de ha az ex vissza akarna menni, nehogy visszafogadd, mert ha egyszer ezt tette veled, máskor is megteszi majd!

Találsz majd jobbat! Biztos jófej srác vagy!

2010. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem az exem, én szeretem őt,de ő nem....

és nem bírok már több jó jegyet hozni, max 1 5-öst matekból, mert már csk az lesz, és nem bírok tanulni,......ÉS HONAP VAN A SZÜLINAPOM!!!!!:'(:'(:'( :@:@:@

2010. jún. 3. 13:14
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Próbáld a hisztit és az önsajnálatot befejezni, mindenkit hagyott már el a szerelme, volt midnenkinek rossz éve, volt mindenki rossz passzban, a megoldás egyszerűen annyi, hogy tudatosítod magadban, most ez van, 13 éves gyerek vagy és nem áll meg a világ senki problémája miatt, így meg simán magadat vágod evvel tönkre, hogy nem tanulsz, otthon ezért mérgesek ettől te is megint ki vagy bukva... Csak vonzod a bajt. Ülj le apukáddalbeszélni ezekről a dolgokról, ő biztos megérti a nőügyeket vagy anyukáddal is beszélhetsz erről. Mondd meg neki, hogy látszólag ez nem nagy probléma, de neked nehéz még szembenézni vele, add ki neki a búdat-bánatodat, mondd, hogy sajnálod hogy így alakult, de támogassanak, hogy minéle lőbb kikerülj ebből az érzelmi hullámvasútból és tegyél te is érte, hogy javuljanak a dolgok.

A szülinap meg hát szép dolog, előre is boldog szülinapot, de kifogást mindig lehet gyártani. Most szülinap, névnap, karácsony, húsvét, anyák napja, gyereknak, apu szülinapja, kistesó szülinapja... Nem ezen van a hangsúly, hanem hogy vegyél egy nagy levegőt és lépj tovább!

2010. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

hát sztem nem lesz boldog a szólinapom..:(

a szüleimmel meg nem akarok beszélni, mert 1 nem akarom h másnap a fél világ megtudja a dolgaimat 2 úgy kezelnek int 1 6évest..

2010. jún. 3. 13:57
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem annyira gáz hogy kitör a botrány ha a gyerek nem kitűnő tanuló. Miért várják el a szülők ezt? Én sem voltam jó tanuló hiába ültem le tanultam meg amit nem értettem annyira az nem megy. Magolni meg nincs értelme.


Csajoddal és haveroddal ne foglalkozz. Minden barát és barátnő pótolható ;)

2010. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hidd el,ez az időszak is elfog múlni,ahogy egyszercsak lassanként mindennek vége lesz:(:S ezt így kell elfogadni,és örülni kell neki,hogy nem maradsz a jelenben.
2010. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne szomorkodj, jön a nyár! Három hónapig nem fogod őt látni, szeptemberre az egész csak egy kellemetlen emlék marad a múltból! Ebben a korban még gyorsan változnak a dolgok.

Valamilyen formában mutasd a szüleid felé, hogy te igyekszel. Ha valami nem lustaság miatt nem megy, hanem mert nehéz követni, kérj tőlük segítséget, abból is látják, hogy igyekszel. Anyu légyszi kérdezd ki a törit, meg ilyenek.

Persze tudom, most minden jobban érdekel a tanulásnál. Kitartás, már csak pár hét.. (vagy nem tudom mennyi).

Nem tudom, milyen arcok a szüleid, de viszonylag jófejek, akkor azért meg lehet csinálni, hogy amikor szóbahozzák a sulis parákat, még ha nem is meséled el az egész sztorit, de megemlítheted, hogy egy lány miatt vagy dekoncentrált, és próbálsz másra figyelni, de ők is biztos emlékeznek, hogy ez milyen nehéz.. Ehhez nem muszáj elmesélni az egészet, ha attól félsz, hogy megosztják a szomszédokkal, nagyszülőkkel, zöldséges nénivel, ilyesmi.

A haver meg még nincs veszve.. lehet, hogy ha már elfelejtetted a lány, ti még jóban lesztek. Úgyis a lány dönti el, hogy kivel akar járni, ő meg csak kihasználta a lehetőséget. Persze nagyon dühös lehetsz rá, de valld be, fordított helyzetben te se tudtál volna ellenállni a lánynak..

Szóval fel a fejjel, mindjárt itt a nyár! Biztos lesz valami jó kis tábor vagy valami, nem? Esetleg ahol ők nem lesznek ott..

2010. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
thx, már kezdek jobban lenni(bár néha még mindig rámjön a sírógörcs) most lesz kb 2 hét múlva 1 spanyolországi 10 napos tábor, ahol ők ne lesznek ott, most arra vok bezsongva^^(1 külföldi utazásom:D)
2010. jún. 4. 12:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Hidegzuhany. Nyomsz annyi fekvőtámaszt hogy majd kifulladsz. Reggel korán felkelsz lefutsz pár kört félmeztelenül. Odamész a csajodhoz és a haverodhoz, rendbe rakod őket, megbeszéled(semmi verekedés, szkanderozzatok) lenyomod, és otthagyod őket. Összeszedsz 1 jó csajt, és megpróbálod megbeszélni a szüleiddel a problémákat. És máris új kerékvágásba lendültél.
2010. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!