Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Idegileg kész...

Mit tegyek? Idegileg kész vagyok! :' (

Figyelt kérdés

Nah szal az a szitu, h most ugye itt az év vége, és ez 1 qrva sz@r év volt...A szüleim most tiszta idegesek rám, amiért 5-ös helyett 3,5 lesz a bizonyítványom.ezen kívül elegük van a magatartásomból is...mer szerintük ez nem normális...aztán még erre rátesz 1 lapáttal, h a szerelmem épp most jött össze a legjobb haverommal...:'(

amm 13/f

Nem bírom, teljesen kiborultam, utoljára kb 3 évesen sírtam, 1 pofon miatt, most viszont az egész éjszakát átzokogtam...Mit tudok most csinálni???


2010. jún. 3. 06:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: A régi csajodhoz semmiképp ne menj vissza, mutasd meg neki hogyte nemvagy rászorulva :D spanyol csajt is szedhetsz, azokat legalább nem annyira érted :D
2010. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
megint ugyanez, csk most csaj nélkül......ELEGEM VAN!!!!
2010. jún. 11. 19:44
 13/17 anonim ***** válasza:

A haverod tudta, hogy tetszik neked a lány?

Mert ha igen akkor ott pusztuljon ahol van. Hidd el, minden rendben lesz. Spanyol o. totál kimossa majd a fejedből a rossz godolatokat Csak előre nézz!!!!

2010. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
jajj, én annyira ismerem ezt az érzést. én is 13 körül voltam, mikor a legjobb barátnőm a hátam mögött összejött e szerelmemmel. Annyira emlékszem, hogy mentem haza, egyfolytában csak bőgtem, otthon is zokogtam, még szerencse, hogy nem voltak otthon anyuék. Ráadásul én meg azt utáltam, hogy ez baromira év közben volt és menni kellett másnap is suliba. Nagyon rossz volt. Onnantól kezdve nem beszéltem a "barátnőmmel", elkezdtem nyitni a többiek felé, hogy túléljem a "csapást". Az egyik osztálytársam azóta is a legjobb barátom, most 29 éves vagyok. Tűzön-vízen megyünk egymásért, ő az, akiben bízhatok. A többiekkel is jóba lettem, szép lassan feledésbe merült a régi sérelem. azzal a lánnyal és fiúval azóta sem vagyunk jóban, én viszont hálás is vagyok, hogy ezt tette, mert így tudtam igaz barátokat találni (bár tudom, ez így baromi nyálasan hangzik, de ez az igazság)
2010. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

3,5 nem a világvége, éppen serdülő korban meg pláne

nem.

jővőre szedd össze magad kicsit, bár nem az iskolai eredményeieken múlik majd az életed, bárki is bármit mond

a szüleidnek nyugodtan elmondhatod azt, hogy szerelmes vagy, de ő nem szeret, a legjobb haverod meg alhappolta előled

2010. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ajj ne sajnáld már annyira magad.nem a szüleid miatt lett ilyen a bizid,nem??jövőre húzz bele,továbbtanulásra készülsz(gondolom),és mond meg szüleidnek is hogy jövőre belehúzol.tudom,hogy nehéz ilyen szomorúan tanulni,de akik köcsögök veled,egy könnycseppet nem érdemelnek.megértem,hogy nehéz,én mindent megértek,de fel a fejjel és sz.rd le őket;)14/L
2010. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valóban ne ess önsajnálatban, és törekedj azért a jó jegyekre, a barátod miatt ne idegeskedj, ha el lehetett csábitani, akkor hadd menjen.
2010. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!