Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kéne már a segitség,...

Nagyon kéne már a segitség, ebbe fogok tönkre menni idegileg?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu a történet de megpróbálom érthetően összefoglalni.

21 éves lány vagyok a párom 30 és már 4 éve együtt élünk és már a babatervezésen vagyunk ugyhogy nagyon imádjuk egymást,csak nem olyan egyszerüen jön a baba,meddőségibe járunk velem van a baj.:(

De most nem ez a lényeg.A párom volt barátnője aki az én osztálytársam volt állandóan zaklat vagy engem vagy a páromat falun lakunk és ráadásul ő is itt lakik és nincs olyan hét hogy ne találkoznák ő állandóan rólunk kérdezget a közös ismerősöktől irogat az interneten stb...Engem nagyon idegesít a páromat meg az idegesíti hogy én ezzel foglalkozok csak az a baj hogy már nagyon nehéz megállni hogy mondjuk ne irjak neki vissza vagy stb...próbáltam már ugy tenni mintha nem is érdekelne de ugyan ugy csinálja a hülyeségét..már nagyon kivagyok miatta.Várom a tanácsokat és véleményeket.köszönöm


2009. máj. 24. 19:50
 1/7 anonim válasza:
98%
Szia!Hát igen,mindig vannak primitív emberek. Nekem volt hasonló esetem,de nem volt ilyen durva. Sajnos csak azt tudom tanácsolni,hogy ne figyelj rá,pont azért csinálja,hogy ideges legyél. Talán ezzel akarja elérni,hogy összevesszetek a pároddal. Nem tudtok elköltözni? Öm,lenne egy jó tanácsom is! Írtad,hogy nehezen jön a baba.Olvastam,hogy nagyon sokszor pszichés okok miatt nem jön össze a dolog. Lehet,hogy nem érzed magadon, hogy baj van (ezen a dolgon kívül),vagy lehet,hogy annyira szeretnél babát,hogy pont emiatt nem sikerül. Van az ilyen esetre egy szakember,aki feltárja ezt a pszichés gátat,és onnantól menni fog minden!:) Mivel pároddal már babát terveztek,ez azt mutatja,hogy nagyon jó a kapcsolatotok és szeretitek egymást! Csak ez legyen a szemed előtt!Az ex-barátnő meg pukkadjon meg,lehet,hogy féltékeny és így akar bajt keverni. Semmi esetre se kezd el ugyanazt,amit ő csinál! Mond meg neki,hogy nem érted,miért nem talál magának valami jobb szabadidős tevékenységet. Nyugodtan újságold el,hogy babát szeretnétek,és ez titeket milyen boldoggá tesz!Irigy,sajnos mindig vannak ilyen emberek. Sok sikert a picihez!Verjen meg az isten ikrekkel!:D (ez nálunk egy mondás,és akinek kívánjuk mindig ikreket szül!:D)
2009. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bár ugy történne minden ahogy irtad!!!!Bennem mindig ott motoszkált az a gondolta hogy az ex miatt vagyok tudat alatt ideges és emiatt nem jön a baba bár mondjuk ciszták miatt nem jön össze ez meg az idegességől jött ki ugyhogy tennem kell valamit hogy nyugodtabb legyek de annyira nehéz!!!Rosszabb mint a dohányzásról leszokni!!!:(
2009. máj. 24. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Hol látod a neten, hogy neked mit ír? Töröld le iwiwről meg ilyen helyekről. Miért találkozol vele minden héten? Nem lehet úgy intézni, hogy ne fussatok össze? Hogy zaklat titeket? Ha ez súlyos, én a helyedben elbeszélgetnék vele, hogy mit is akar pontosan...
2009. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk én valahol megértem őt, mert én is utálom, ha az exemmel olyan jön össze, akit elég közelről ismerek. Ettől függetlenül békén hagyhatna titeket, de téged sem értelek...nem zavar a tudat, hogy előtted őt kef..te? Ha ennyire zavar, akkor talán el kéne költözni, az a legjobb megoldás
2009. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, ezt a dolgot nem is neked, hanem a párodnak kellene rendbe tennie. Végülis az ő volt nőjéről van szó. Ha szeret téged és fontos vagy neki, ő beszélje vele és zárja rövidre ezt az állandó molesztálást.
2009. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vegyél egy baba-mama magazint, hordd magadnál, és látványosan olvasgasd amikor összefuttok. Hadd egye meg őt a penész és az írígység.

Amúgy én szívem szerint az ilyen embert nyilvánosan megszégyeníteném úgy, hogy még a szobájából se legyen kedve emberek közé menni, dehát ez sajnos nem megoldás.

Azt honnan tudod, hogy érdeklődik utánatok? És miket írogat?

2009. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vannak közös ismerősök és azok mondják folyton hogy rolunk kérdezősködik stb...Már annyiszor beszéltem vele nyégyszemközt de nem ért semmit!!:(

Lehet hogy tényleg a páromnak kéne vele beszélnie,bár mikor ki mondom a nevét és beszélni akarok róla a falra tud tőle mászni és mindig ezen veszünk össze.Sajnos ez a csaj nagyon kicseszett vele anno mert 300ezer ft-ot költött rá csak ruhákra stb.. megycsalta.ugyhogy nagyon utálj.Hát nem tudom mit kéne tenni.

2009. máj. 25. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!