Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ha12-13-14 éves...

Mit szólnál ha12-13-14 éves lányod bejelentené, hogy____?

Figyelt kérdés

1)tangát vagy francia bugyit szeretne

2)tampont betét helyett


kort és nemet is!


2010. ápr. 12. 14:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Anyumnak semmi kifogása nem volt a tangáva és franciabugyival kapcsolatban.Vásárolni voltunk,néztünk nekem fehérneműt és megmutattam,hogy ilyeneket szeretném.Anyum azt mondta,hogy jó akkor vegyünk 1-1 ilyet és ha kényelmes vehetünk még.

A tampont pedig ő ajánlotta.Mondta,hogy sokkal kényelmes,nem érzem,olyan,mintha nem is lenne meg(mondjuk ez így nem igaz,mert nekem a gyógyszer sem mindig hat és azok a görcsök...).



Én megengedném a lányomnak.Egyrészt ez egy próba.Lehet,hogy nem is lesz neki kényelmes a tanga és nem akar majd olyat hordani,vagy a franciabugyi és a tampon.Ha meg kényelmes,hadd hordja/használja.

15/L

2010. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 dóriyyi ***** válasza:
100%

A tangával semmi gond nincs. Nekem kényelmetlen ezért nem hordom pedig amúgy divatos, de magasról...! A franciával megint csak nem értem, hogy mi a próblémaxD A tampon pedig sokkal kényelmesebb és ezt ő hagy döntse már el, hogy melyiket szeretné! Én sajnos nem szeretem ezért használok már 2 éve betétet. Remélem nem gond, hogy én is ide írtam:)!

12/L

2010. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
38%

bugyikat miért ne?najó a tangát még nem. maximum ha 14!!

tampont meg döntse el ő!!Ha ő neki ez a kényelmesebb akkor használja.:)[betét párti vagyok!:)]

13/L

2010. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 13 éves. Hord tangát és francia bugyit is. A tampont /minit/ én rögtön megengedtem neki. Mondjuk ha lehet csak inkább napközben. Komolyan sportol és ez kényelmesebb és higiénikusabb is. Én anno ugyanígy voltam ezzel és semmi bajom nem lett. /40 éves anyuka/.
2010. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
A lányom is mindkettő típusú bugyit hordja. 13 éves és a tampont is megengedtem neki azonnal. Komolyan sportol és ez mindenképpen higiénikusabb is. /40 éves anyuka/.
2010. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs egyikkel sem semmi baj, engedd meg, aztán majd eldönti a lányzó, hogy vált-e.
2010. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Tangát 13évesen kezdtem hordani, nekem kényelmes. Mai napig azt hordom...

Tampont 12éves koromban használtam, erős mensesem miatt, a betéttel elég kényelmetlen helyzetek voltak. :S

17L

2010. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Mindkettőt engedném. :)

Nekem is megengedik..Már elég régóta.


17L

2010. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
58%
pff nálam még a tanga is "k*rvás"...franciabugyi még oké...viszont sztem hülyeség ennyi idősen tamponozni...magyarázd el neki hogy lehetnek komoly következményei....nekem is ellökték már ...14/L
2010. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

szia

tanga, francia bugyi, tampon teljesen természetes, emlékszem hogy én 13 éves voltam amikor a szomszédok hívtak a balatonra nyaralni én ekkor használtam először tampont. ráadásul nem anyumhoz mentem, mert nem olyan a kapcsolatunk, hanem a szomszéd nőhöz kérni tampont. az első használat és a kéregetés is elég kellemetlen volt. ráadásul nekem mindig nagyon megvolt, és állandóan átáztam 2bugyi stb... és nyáron is szörnyű volt. ne akard hogy ilyen helyzetbe legyenek. és tényleg örülj hogy veled ezeket a dolgokat meg akarják/tudják beszélni. engedd nekik

2010. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!