Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ha12-13-14 éves...

Mit szólnál ha12-13-14 éves lányod bejelentené, hogy____?

Figyelt kérdés

1)tangát vagy francia bugyit szeretne

2)tampont betét helyett


kort és nemet is!


2010. ápr. 12. 14:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
A francia bugyival, tangával nincs semmi bajom, az enyém (14 éves) is ilyeneket hord legalább 2 éve. Tampont nem javasolt még ennyi idősen használni, így nem biztos, hogy belemennék :)) 38 éves anyuka, 4 gyerekkel
2010. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Ez legyen a legnagyobb probléma. Persze, hogy engedném. A bugyit látják a lányok az öltözőben. Gondolom a többiek ilyeneket hordanak. A tampon meg nem látszik és sokkal kényelmesebb. Simán engedném. 30/L
2010. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

A kort és nemet is nem értem.. Azt szeretnéd kérni, hogy a válaszolók írják meg, hogy hány évesek, milyen neműek?


1, Én 14 évesen simán tanát hordat, ez nem nagy dolog. Nem azért , mert pasim lett, cak az volt akkor is a menő. (17 évesen lett előszőr komoly barátom...)

2. Én már kb. 13 évesen tampont használtam. Igazolt vívó voltam, a betét nem jöhetett szóba a fehér verseny ruha miatt. Meg amúgy is utáltam a betétet a legelejétől fogva. Ez visszaadta a szabadságom azokon a napokon is. Azóta is tampont használok. Ez is természetesnek tűnik nekem.


Amúgy van egy pici lányom, ha ilyen kérései lesznek, egészen biztos támogatni fogom.

2010. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

én engedném neki a tangát,francia bugyit.szerintem az ő döntése,hogy miben érzi jól magát.

a tampont egy 12 éves lánynál még nem nagyon támogatnám,de ha idősebb 14-15 akkor már lehet róla szó.

én 16 évesen kezdtem tampont használni,14 éves koromtól hordok tangát és anyu soha nem szólt bele se ebbe,se abba,hogy tampont vagy betétet használjak.17L

2010. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Ha tangát/francia alsót szeretne hordani és neki kényelmes, nyugodtan tegye, nem divat a fiatal korosztályban a 'mama bugyi'. :) A tampon az szintén ilyen, szive joga megválasztani, hogy melyiket szeretné használni, vagy esetleg először kipróbálni. Egyik sem megbotránkoztató. Ha egészségügyileg nézzük minden éremnek 2 oldala van. :)

26, kétgyerekes anyuka

2010. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

én azért írok, mert anyuka is vagyok, de még emlékszem erre a korra is....

tanga, franciabugyi...szerintem nem árt senkinek, had hordjon, ha kedve van....ennyi idősen én is oda voltam érte, aztán rájöttem h halál kényelmetlen és már nem is hordom....ha farmer, v vastagabb gatya alá veszi, senki nem látja, de nyáron hófehér gatya alá azért szólnék, h ne vegyen tangát.....az felhívás keringőre

a tampon ha neki kényelmesebb, hagynám, anno én is titkoltam anyu előtt, mert kellemetlennek éreztem elmondani, h oda dugdosok dolgokat

Ezekkel nem árt senkinek, valószínű az osztályában a menőbb csajoktól látja!

Örülj neki, h a lányod veled beszéli meg ezeket a dolgokat és nem titokban akarja csinálni!

26/N

2010. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én saját magamból indulok ki mindig is utáltam a betétet így már az elejétől fogva tampont használtam.

27 éves anyuka

2010. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettő rendben, jogos kérés.

36/L

2010. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ezzel nincs semmi probléma.... a tanga/franciabugyi, és a tampon is mind százszor kényelmesebbek, mint az alternatíváik...egy fiatal tini miért ne érezhetné magát kényelmesen? én is ennyi idősen kezdtem el tangát hordani és tampont használni, és azóta bele se tudok gondolni, hogyan bírtam előtte a nagyibugyit meg a betétet... kínzóeszközök :)


21/L

2010. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Mendkettőt megengedném. Nekem is meg van engedve. :)

15/l

2010. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!