Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan beszéljek vele a...

Hogyan beszéljek vele a drogokról és a szexről úgx h végig is hallgasson, érdekelje is és hallgasson is rám?

Figyelt kérdés

Még csak 11 éves azt sem tudom mikor kéne ezeket megbeszélnem vele, de a mai fiatalok elég korán érettek lesznek ilyen téren...

Én emlékszem h mondta nekem anyám 15évesen de nem érdekelt, eszembe se jutott odafigyelni rá, utána meg végképp semmire sem figyeltem...

Tudom mennyi baj érheti...olyanok is amit soha nem hever ki...elég egyszer rosszul dönteni és nem odafigyelni



2016. ápr. 30. 20:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
A rohypnolt, xanaxot, GHB-t...nem tudom mik ezek...és hogy mennyire igaz.
2016. máj. 1. 12:48
 22/27 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a party drog az csak ez a Gina? És ez csak akkor képes hatni ha szedik folyamatosan?

Ezt jó tudni..

2016. máj. 1. 12:51
 23/27 anonim ***** válasza:

A ghb a gina.

Hat akkor is, ha egyszer szedik be. Álmos, nyomott érzetet kelt, és nagyobb adagban kiüti az embert úgy, hogy utólag nem emlékszik a történtekre.

Mint írtam ERŐSEN sós íze van, nehéz nem észrevenni, ha beleteszik valamibe.

Függőséget csakis rendszeres,gyakori használat mellett vált ki - napi többszöri. Így érthető?


Akit ezzel elraboltak/megerőszakoltak, az több hibát is elkövetett:

-elfogadott italt idegentől

-a gyanús íz ellenére megitta

-amikor kábán, álmosnak érezte magát nem hazament, hanem az idegenre hagyatkozott


Ha megtanítod a lányodnak, hogy ezeket a hibákat ne kövesse el, nem lesz gond.

2016. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mindig jó újat megtudni :) így már nem is félek annyira Köszönöm
2016. máj. 1. 13:05
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
már bocs, de miért vállaltál gyereket, eléggé tudatlan vagy....
2016. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
:)
2016. máj. 1. 15:04
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg vele a Rekvíem egy álomért címu filmet. Nagyon sok tanulság van benne.
2016. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!