Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan beszéljek vele a...

Hogyan beszéljek vele a drogokról és a szexről úgx h végig is hallgasson, érdekelje is és hallgasson is rám?

Figyelt kérdés

Még csak 11 éves azt sem tudom mikor kéne ezeket megbeszélnem vele, de a mai fiatalok elég korán érettek lesznek ilyen téren...

Én emlékszem h mondta nekem anyám 15évesen de nem érdekelt, eszembe se jutott odafigyelni rá, utána meg végképp semmire sem figyeltem...

Tudom mennyi baj érheti...olyanok is amit soha nem hever ki...elég egyszer rosszul dönteni és nem odafigyelni



2016. ápr. 30. 20:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ezekre kellene rávilàgítanom meg h komolyan figyeljen mivel egy pohár vízbe beledobhatják észrevétlenül."


Ezt a hülyeséget honnan veszed?


Figyelj, én kipróbáltam elég drogot életemben (fű, herbal, lsd, gomba, extasy, speed, kokain). NINCS OLYAN, amit ÉSZREVÉTLENÜL beledobhatnak az italodba, főleg nem a nehézdrogok közül...


innetől kezdve a kérdés agyatlan és tárgytalan.


A szexről szerintem legkésőbb 14-15 éves korban érdemes lenne beszélgetni, egyszerűen magyarázd el neki miért fontos a védekezés , és hogy nyugodtan forudljon hozzád, ha kérdései vannak. Legyél rövid, lényegre törő, ne untasd és ne nyaggasd.

2016. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"a gina nevű szer"...


Ez egy PnP drog, amit az orvoslásban érzéstelenítésre használnak.

Függőséget akkor képes kialakítani, ha 3-4 óránként, napokon keresztül szedi az ember....


Hatása az extasyhoz hasonló, és egyébként min. 10 éve a kutya se hallott róla. Későbbi változata a gbl.


Annak,aki észrevétlenül megissza, gratulálok, ugyanis undorító, sós íze van. rohadtul észre lehet venni, hogy valami nem stimmel!

2016. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Mégis sok fiatalt kiraboltak, megerőszakoltak már italba dobott kábítószer segítségével. Biztos ők is nagyon felismerték!
2016. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nyilván részegek voltak, és hülyék,nem? Nem a vizükbe csöppentették, elhiheted. És nem is az xéve ismert barátaikkal voltak bulizni...

Rengeteget elraboltak és megerőszakoltak, megöltek drogok vagy alkohol nélkül is.


A veszély sajnos fennáll. Mindig is így volt.


De tévhiteket terjeszteni akkor sem helyes. Általánosságban inkább azt kellene megtanítani a fiataloknak, hogy ne álljanak le idegenekkel, ne adjanak ki privát információkat, ha lehetséges, éjjel ne járjanak egyedül (főleg lányok), és ne fogadjanak el semmit.


Nem azzal kell riogatni, hogy majd ginát csöppentenek az italába, amikor ez kb. 10 éve nem reális veszély...

2016. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Olvass utána a HIV vírus a vérvétellel sem mutatható ki az első 6hétben vagy 3hónapban...nem tudom már pontosan.

Az hogy ha te HIV vírussal vagy fertőződve még nem biztos hogy AIDS-es is leszel.

Szintentartható.

Az ha neked a felfogásoddal gondok vannak csak egy dolog...a party drogot kimutató körömlakk színe elváltozik ha beledugja az ujját az italába. Mit nem lehet ezen érteni?

2016. máj. 1. 12:35
 16/27 anonim ***** válasza:
Aztán kérdező áruld már el melyik drogokat mutatja ki? Az ópiátokat? amfetaminokat? Vagy mindet egyszerre? :D
2016. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem értek a drogokhoz, csak azt mondom amit hallottam...
2016. máj. 1. 12:39
 18/27 A kérdező kommentje:
Elárulod 16-os hogy miről beszélsz? A HIV vírus mióta drog
2016. máj. 1. 12:45
 19/27 A kérdező kommentje:
Ja h a körömlakk...olvass utána
2016. máj. 1. 12:46
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Hol írt a 16-os a HIV-ről, lol?
2016. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!