Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mai egyetemistáknak alap,...

Mai egyetemistáknak alap, hogy lakás van téve a hátsójuk alá?

Figyelt kérdés

20 éves öcsém szeptemberben kezdte az egyetemet (corvinus), itt lakik abban a lakásban velem, amit keresztanyám vett nekem (felújitottan!).


25 nm-es nagy szobában van a gyerek, nem a legolcsóbb ikeás bútorok vannak (újak!), nagy tévé, MINDENE megvan, lakás a VII. kerben van, tehát központi helyen.


Persze az agyalágyult (öcsém) szerint a központ a nagykörúton belül kezdődik, mert a többi ismerőse is ott lakik nagy luxusban.


És minden áldott nap ezt kell hallgassam, hogy másnak milyen menő lakása van, kinek milyen kandalló van otthon meg hova járnak az ismerősei nyaralni, és csak mi vagyunk ilyen csóri senkik, engem is leszólt, hogy miért csak 200at keresek, legalább fél milla kell, hogy itt meg lehessen élni, stb.


Takaritani nem hajlandó, mert szerintem ez a lakás már annyira rossz, hogy ott nem is érdemes rendet csinálni.


És most ráállt arra, hogy a keresztanyja neki is vegyen egy lakást. Persze párhuzamosan azon pörög, hogy ezt a lakást hogyan lehetne szétverni, ablakot akar cseréltetni meg falakat bontani, mert ő itt nem szeret élni, nem is tud.


Persze egy fillért nem ad a rezsibe, pedig nem kevés pénzt kap az iskolától.


És én ezt türjem, hogy minden áldott nap munka után idejön és darálja nekem az igényeit és az elégedetlenkedést, hogy ez a lakás egy ól.


Anyáméknak mindezeket ha elmondom rámcsapják a telefont, hogy "miért veszekszem a testvéremmel"


Meg igy meg ugy mondják, hogy majd elzavarják koliba ezt a fogyatékost, ha nem nyugszik le....persze ezt csak nekem mondják...eddig cska arra volt tényleges példa, hogy ENGEM fenyegettek meg, hogy el kell költöznöm innen, mert nekem van keresetem....ja tesom erre azt kontrázta rá, hogy attól még nekem kell majd fizetnem a rezsijét, mert ez attól még az én lakásom, hogy nem lakom itt, de ő igen.


Tehát minden nap ezt az elégedlenkedést, vergődést, követelőzést kell hallgatnom. Ha bezárom az ajtót és nem hallgatom, akkor elkezd ordibálni a kis buzernyák cérna hangján, hogy miért nem hallgatom meg ezt, elvégre "nem kitelik az időmből?"


Na szal ilyen kis fejletlen a gyerek, 20 évesen még a hangja sem mutál, végtelenül gyenge fizikumu, második emeletre nem bir feljönni a lépcsőn, mindig liftezik.


Persze az nem baj, csak lakás legyen, mert attól lesz ember az ember...ja


2016. márc. 15. 21:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Komolyan..fogd meg a cuccait, vágd ki a francba. Mond meg neki, hogy menjen dolgozni és ha sikerül elég pénzt osszekaparni a kolira, meg a megelhetesre, és még telora is marad, akkor papolhat...
2016. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mult heten egyik nap hazajovok munkabol es ahogy beleptem az ajton MÉG A CIPOMET SE VETTEM LE maris kezdte daralni a kiskocsog a hulyesegeit.


Pont a kezem ugyeben volt a telefon ugyhogy bekapcsoltam a diktafont


20percig csak mondta es mondta h milyen szerencsetlen ebbe a csaladba mindenki, anyjaek is milyen luzerek es en is milyen csöves vagyok...meg a szokasos dolgokat h miert nem vesznek neki MENŐ lakast mert mindenkinek van csak neki nincsen.


Na a hangfelvetelt megkuldtem keresztanyamnak meg anyamnak.


Anyamat total hidegen hagyta, keresztanyam hoborgott egy kicsit, de teljesen ures beszed volt a reszukrol a felhaborodas mert ra egy hetre mar be is lett jelentve hogy az ablakot kicsereltetik.


Mert ez a kis fereg kisirta.


Es ez ilyen nagyon regi tokos ablak, nem lehet csak ugy kicserelni mint egy normál téglaházban.


Ugyhogy teljesen egyedul vagyok.


Bezzeg mikor en bme-n elsoben megbuktam egy targybol akkor kapasbol megfenyegettek h egy fillert nem adnak a tanulasomra. (Kelet magyarorszagi legalja gimibol mentem bmere)


Ez a gyerek meg multkor felborongatta a butorokat meg a falhoz vagott egy gyrost mérgében mert ketszer elhuztak egymas utan egy vizsgan


Es utana még volt pofaja azt mondani, h "kellett ez a kis örjöngés"


Ilyen kis hetyken, buzzzisan....reszemrol nem sokon mulott h ne verjem ossze, sztem mento vitte volna el....felteve ha kihivja ra valaki (mert en ugyan nem)

2016. márc. 15. 23:22
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, nem unod még az Öcséd szapulását?

Legalább találnál ki valami mást.

2016. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek oltárian el lett kényeztetve kiskorától. A probléma itt van. Felnőtt korában sem fogja tudni hol van a határ, és ha véletlenül nem sikerül majd olyan életkörülményeket teremteni magának, akkor össze fog omlani.
2016. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ma alig jottem haza munkabol es mar kezdi h adjak neki 150ezret ablak cserere


Meg majd egy milliobol kozponti futest akar

2016. márc. 16. 18:01
 16/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem unod még? Minek kell ezt minden hónapban megkérdezni? Erre áll a cerka? Ha ez nem kamu, bár 90% hogy az, akkor verd agyon egy lapáttal és ásd el valahova, csak könyörgöm ne vergődj itt tovább.
2016. márc. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
Küldd el a Tarkarétre kolisnak!
2016. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki a kis hülyét.
2016. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az szép :D

Én rossz családi háttérrel rendelkezem (sokféle értelemben) úgyhogy nincs saját fullos lakásom, nagyon nincs...sőt ;)

Komolyan mondom, hogy én már réges régen kib...tam volna, de előtte szájba kaptam volna olyan istenesen, hogy az nem igaz:)))

Amúgy tudom miért zsongott be ennyire: a corvinuson szinte mindenki iszonyatosan gazdag (30 milliós autó alap stb.) és azt hiszi ilyen az egész világ.

Ha azt nézzük (pl.hozzám képest) Ti is gazdagok vagytok, de neki több kell, mert azt hiszi ez neki jár. Szánalom...

2016. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!