Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én nem értem? 13/L

Csak én nem értem? 13/L

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, hetedik osztályos.

Állandóan csak hozzám hasonlítgatnak mindenkit az iskolában és a "barátok" is, mert én vagyok a tökély. Túlzásnak hangzik, de nem.


152cm 49 kiló vagyok. Vékonynak nem mondtható kicsit duci. Mégis mindenki azt mondja, hogy milyen jól öltözközködök jól nézek ki. ez már idegesít.


A másik pedig a tanulás. ha megírunk egy dolgozatot azután mindig azt mondják, hogy neked úgy is ötös lesz. Pedig nem. Az átlagom félévkor 4,7 volt, tudom az azért jónak számít, de van még mit javítanom.

Olyan jó lenne ha mindenki csöndben maradna egy nap.

Hát ennyi.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 25. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
de sok tökély van itt:D beszélj velük hogy nem vagy tökéletes ennyi
2010. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

152 cm, 4,7-es átlag tökély xDD besz.rok.

Amúgy beképzelt vagy csöppet...hamár egy anomim oldalra irogatod azt.

Amúgy azt írod, magad szerint nem vagy tökéletes. Mégis először azt írtad, hogy "mert én vagyok a tökély. Túlzásnak hangzik, de nem" -itt ismerted el, istenem -.-"


Nagyon pici vagy [nálunk a legkisebb lány is 157 cm xd 13évesek vagyunk mi is], az átlagod pedig közel sem tökéletes, nálunk kb 6-7 gyereknek is jobb az átlaa mint neked...

2010. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Neked mi bajod van a 152cm-rel? Én nem vagyok valami magas, nem is leszek ennyi.

4,7. Hmm. Ez 3 négyest jelent. Lehet hogy te valami elit iskolába jársz vagy nem tudom, de ezt általában jónak szokták mondani.

Az én vagyok a tökélyt pedig úgy kell értelmezni, hogy ezt gondolják.

2010. okt. 7. 22:03
 14/18 anonim ***** válasza:

Szállj ke a földre, kisanyám. Egy - ezzel a magassággal análintrudernek mehetsz csak el.

Kettő - 4,7 az olyan.. elmegy, ha majd később akarsz valamit kezdeni magaddal, a tökély az 5,00 lenne :)

És a modorodon változtass sürgősen, mert egyedül maradsz...

2010. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az a bajom a 152 cm-vel, hogy én 10 évesen voltam ekkora :P Meg az ismerőseim nagy része. Egyébként most 165 cm vagyok...

Hát figyelj. Nálunk 3 gyereknek 5,00 az átlaga [köztük nekem is], meg kb 3-4nek 4,8 körül, szóval szerintem így nyugodtan mondhatom, hogy közel sem vagy tökély.

Egyébként a város legsz.rabb általános sulijába járok [3 van a városban], úgyhogy azt sem mondhatod, hogy valami elit suliba járok :P

2010. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De nézd már meg!

Leszóltalak, erre felb.szódtál. Nem ezt akartad? Hogy végre ne istenítsenek?!

Igaz, én ezt igazából mondtam, amúgy kitudja, az osztálytársaid lehet, hogy csak megjátszák.

Lehet, hogy gazdag vagy, vagy alacsony méreted ellenérek kib.szott szép, vagy akármi...

Vagy nagyon beképzelt, akire ha egyetlen rossz szót mondanak, elhordjak a másikat a sárga földig.

2010. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
irigyek :D
2010. nov. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
5,00ás átlaggal, 165cmvel, átlagosnál jobb anyagi helyzettel, és avval, hogy mindenkivel jóba vagyok... szerintem is....qrva irigy vagyok xD
2010. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!