Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehetséges egy hét alatt?

Lehetséges egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Már egy hete keményen tartom magam a fogyókúrámhoz.Ma ráálltam a mérlegre,és pontosan 63.00 kg. mutatott.Mikor múlthéten mértem,akkor 69.05 kg.Létezik ilyen,hogy egy hét alatt 07.05 kg. lement?155 cm vagyok,anyukám szerint ha még fogyok 8 kg. akkor már teljesen jó testsúlyom lesz.Szerintetek?
2010. márc. 21. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

ilyet még nem hallottam.


De minek kérdezed ha megtörtént már?

Nem értem.dicsekedni vagy mi?

2010. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, DE ennek legalább a fele nem igazán fogyás, hanem csak vizet vesztettél. Ez nem baj, csak ne keseredj el, ha ezután nem megy ilyen gyorsan tovább.
2010. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem.Csak boldog vagyok,mert már nagyon sokszor belekezdtem,de mindíg feladtam.De kérlek!Válaszolsz a kérdésemre?=)
2010. márc. 21. 09:54
 4/15 anonim válasza:
100%
Szerintem ez lehetséges azért ellenőrizd a mérleget jól van-e beállítva! És vigyázz vissza ne szedd az eddig leadott kilóidat! mErt aki ilyen rövid idő alatt lead ilyen sok kilót annak a duplája is visszajöhet!
2010. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát sztem lehetetlen :D leírnád az e-míilemre hogyan fogyókúrázol...kipróbálnám én is :D
2010. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Attól is függ mennyi a kiinduló súly.

Többnyire vízveszteség,tehát nem akarlak elkeseríteni de a gyors fogyás után általában a gyors hízás következik ha nem vigyázol!

Jo-jo diéta.

Ne éheztesd magad!

Okosan!!!

Sok sikert!

Tapasztalat!

2010. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Mondjuk éheztettem magam xD...Enyi a nagy titok.
2010. márc. 21. 11:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Az a lehető legrosszabb amit csinálhatsz. Így tök könnyen lemennek a kilók, de ahogy eléred a célt, lefogysz annyit, amennyit szeretnél, újra elkezdesz rendesen enni, és gyorsabban pörögnek felfelé a kilók, mint előtte! Ne éheztesd magad, ezzel tönkre teszed a tested!

Egyél reggelire sokat, ebédre kicsit kevesebbet, vacsira csak valami könnyűt (mellőzd a csokit, chipset), találj ki valamilyen mozgást, ami tetszik. Járj el úszni, menj el sétálni minden nap egy-egy órára, kocogni, vagy biciklizni... Lehet így lassabb lesz a fogyás, de ha hozzászoksz, akkor teljes életmód váltás lesz ez neked, és legalább tartós marad!

2010. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha éhezteted magad,akkor izomból fogysz,és a zsír,ami eddig zavart ugyanúgy megmarad...nézz jobban utána,hogy fogyókúra alatt hogy kell étkezni,mert ez így nagyon nem lesz jó.sok-sok csirkehús és párolt zöldség,tejtermékek,minden amiben fehérje van.állj le az éheztetéssel,nagyon rosszat teszel magadnak.amúgy lehetséges,hogy ennyit fogytál,csak nem tettél magadnak jót.hamar vissza fogod hízni ezeket a kilókat.és légyszíves ne pontozz le ezért,ez az igaszság.
2010. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges.Nekem is sikerült és nagyon okosan mondhatom éheztettem magam,lement vagy 15 kilo és 1 hét után a KÓRHÁZBAN ébredtem.Nem akarlak elkeseriteni hisz ügyes vagy (:

Csak vigyázz,nem volt jó felkelni a fehér szobában ugy,hogy anyukám sír melettem,apukám ül a széken és sápadt.Belém meg valamit üntenek,tű van a kezembe szúrva.

Kivagyok száradva.Borzalmas volt ezen átmenni,nem tudom mi történt csak ott ébredtem és ezeket láttam hirtelen,leforgott magam előtt az életem,pedig 13,5 voltam.

most 15 :)


Inkább sportolj,de ne éheztesd magad.Sőt utána egy ideig mikor ettem azonnal hánytam.Nagyon nehéz volt visszaszokni és nem is kell mondanom nem kevés pénz.

Azóta sportolok,mint a hülye és a súlyom is megfelelő már inkább vékony vagyok mintsem dagadt.Okosan egyél.

Csak a lényeg KENYERET NE EGYÉL meg a zsíros kaját.Sok vitamint és ennyi a megoldás.Mégegyszer sok siket és ügyes vagy,csak válts módszert.nem tudom anyukád miért nem mondta egyébként ezt neki is tudnia kell!!

2010. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!