Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez alatt mit értett?

Ez alatt mit értett?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a legjobb barátnőmmel és csináltam pár dolgot ellene (de csak mert haragudtam rá...).Erre msn-en írja,hogy én olyan vagyok,mint Blair Waldorf.

Nem tudtam,hogy ki az,ezért rákerestem google-n.Ő egy kitalált szereplő valami sorozatban.

Szerintetek miért mondta ezt?

14L


2011. ápr. 7. 15:38
 1/5 anonim válasza:

háát nemtom attól függ hogy mit csináltál ellene de ezzel nem kell foglalkozni csak hülyeségből mondta eszt


nem kell aggódni

2011. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azért mert ő egy sorozatban játszik, és a karaktere olyan hiogy állandóan szemétkedik stb biztos így értette hogy te is olyan vagy
2011. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

hmm...


én nem tudom, ki az a Blair Waldorf, de ha egy kitalált figura, akkor lehet azt akarta vele jelezni, hogy nem létezel már neki, csak a képzelet szüleménye voltál


jobb ötletem nincs..


de remélem kibékültök:)

2011. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő a bad Girl könyvek és a Gossip Girl sorozat egyik főszereplője.

Pletykás, eltökélt csajszi, aki mindent megtesz azért, hogy elérje, amit akar, még ha ezért a barátnőivel is kell kiszúrnia. Kőgazdag csaj, ezért elkényesztetett is.

2011. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se tudom, ki az a valaki, csak egy megjegyzést akarnék írni.


Ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor még egy brutális nagy vita után se tudnál ártani neki. Te pedig egy kis összeveszés után is csináltál ellene valamit. De csak mert haragudtál rá.. Igen, ez mindent megmagyaráz. -_- pff.. Hát nekem nem kéne ilyen barát. Ásd el magad!

2011. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!