Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyeke hogy jobb legyen...

Mit tegyeke hogy jobb legyen az életeme?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Mit tudok tenni hogy ne érezzem magam így?

Úgy érzem hogy az életem romokban hever pedig még csak 14 éves vagyok. Úgy érzem hogy mindenki meg unt engem még a szüleim is és mintegy régi és vacak játékbabát engem is elhanyagolnak. Vagy csak én érzem így. Néha már azon agyalok hogy hogyan vessek véget ennek a hülye életemnek.

Elég sokan ellenem fordúltak a suliba is pedig nem arról vagyok híres hogy mindenkinek keresztbe teszek.

A lelki világom már egy roncs és ennek meg is lett az eredménye. Vágdostam magam, amire egy idő után rá jött a legjobb barátnőm és jobb belátásra bírt. Azóta nem teszek ilyeneket de attól még mindig úgy érzem hogy az életem egy rakás sz@rt sem ér. Akárhányszor megkérdezem a szüleim hogy szeretnek e mindig azt a választ kapom hogy igen de nem azt érzem :( Sokan azt mondják hogy csak ezt az egészet beképzelem de én ár nem bírom tovább és be fogok csavarodni!


Aki tud valami tanácsot az kérem segítsen. Tudom hogy most mindenki azt gondolja hogy egy hülye vagyok meg dilis, de kérem akik ilyet akarnak írni ne tegyék mert azzal nem segítenek semmit !

Előre is köszönöm egy 14/L


2010. márc. 11. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez a helyzet. Utálom magam és az egész életemet.


13L

2010. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Aham.

Csinálatok valamit.

Jön a jóidő menjetek biciklizni,mozizni,vásárolni..

2010. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!