Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szőrtelenítés 9 évesnek?

Szőrtelenítés 9 évesnek?

Figyelt kérdés
Le szőrteleníthetem e a 9 éves gyermekem hónalját mondjuk krémmel? Mit javasoltok?
2015. máj. 29. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
9 évesen nem hinném, hogy akkora bozont lenne neki ott.
2015. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha látszik a szőr és őt zavarja, esetleg beszólnak neki a suliban, akkor mindenképp segíts neki. Az 1. hozzászólónak csak annyit, hogy ne vegyünk mindenkit egyformának.
2015. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
Nem. Mert csak mégjobban megerősödik szegénykének. 9 éves gyereknek még nincs is hónaalj szőre. Csak maximum pihéi.
2015. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha feltűnően szőrös, csak akkor! Krémek közül lehet kapni érzékeny bőrre valót, mindenképp azt vedd neki.
2015. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

"Nem. Mert csak mégjobban megerősödik szegénykének."


Egyébként ez nem igaz, de ha az is lenne, kit érdekel? Nem azért borotválkozunk, hogy egyszer elérjük a nirvána állapotát és utána ne kelljen többet. Vagy te igen?

2015. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos vagy nem nem mindenki egyforma . Szőkésbarna inkább vékony kislány de sajnos 3 éve már dezodort használunk neki és sajnos elég hosszú és sötét szőrszálak vannak neki a hónaljában. Nem "flúg " ez nálam a legfőbb indokom hogy nehogy kikezdjék a suliban és igen orvostól is megkérdeztük és azt mondta nem kóros hogy már az oviban nagyon izzadt.
2015. máj. 29. 21:41
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves "szegycsont" szerintem eltévedtél aki ilyesmit tenne mint te mondtál az nem itt kérdezi meg hanem öntudatosan maga elviszi a saját kozmetikusához és megoldatja. Egyszerű emberek vagyunk nem sznobok nem majmok. :-)
2015. máj. 29. 21:45
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
A szőrtelenítő krém erős vegyszer, szerintem ne használd egy ilyen idős gyereken. Inkább borotváld le neki szerintem.
2015. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos nekem is 9 éves koromtól kezdve kellett szőrteleníteni (abban az évben meg is jött), vannak ilyen korán érő típusok... Ha adhatok egy tanácsot, ne krémmel szedd le neki (erős vegyszer és hatásában ugyanannyit ér, mint a borotva), hanem vidd el kozmetikushoz/vegyél hideg gyantát (valószínűleg még nem olyan erős, hogy az ne szedje le), és azzal szedjétek le neki! Neki is jobb, ha csak pár hetente kell szőrteleníteni, és megvan az esélye, hogy ritkul tőle! Nekem is ritkult, csak sajnos elkövettem 14 évesen azt a hibát, hogy áttértem a borotvára, amitől jól visszaerősödött, és most több évnyi újra gyantázás után kezdett csak el újra ritkulni...
2015. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Nyugodtan, de ne krémmel. Ugyanolyan mintha borotválná, de a kemikáliák nem is tesznek jót a bőrének.

Vegyél neki borotvát és mutasd meg hogyan kell használni.

2015. máj. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!