Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, tudnátok segíteni...

Anyukák, tudnátok segíteni egy kis nőgyógyászati problémában?

Figyelt kérdés

17/l vagyok,és most vagyok túl 2 antibiotikum kúrán.

Péntek óta égő,viszkető érzést érzek a hüvelyemben,megjelent 2 pattanásszerű valami a nemi szervemen, a kisajkaim belülről pedig teljesen vörösek(kicsit duzzadtak),(egyébként az egész hüvelyem ki van pirosodva)

Előtte pár nappal pedig kellemetlen szagú hüvelyfolyásom volt.

Szerintetek mi lehet ez?

Én gombára tippeltem,és vettem canesten-t,de sajnos nem tudom felhelyezni a kúpot(még szűz vagyok,és sajnos olyan alkat,hogy még egészségesen se tudom még a tampont se feldugni,a tablettával is ugyanez volt.Sajnos most még száraznak is érzem a hüvelyem,és csak hozzám ragadt a tabletta(aplikátorral is,bevizezni pedig nem tudom,mert nem olyan a felülete),ráadásul a hüvelyemnél 1 centi mélyen ütközik és nincs tovább...)

Anyukámtól hiába kértem segítséget,kijelentette,hogy "nem tud velem mit csinálni",és ő ezzel lerendezettnek tekinti a dolgot...

Természetesen tudom,hogy ezzel nőgyógyászhoz kell menni,ebből jön a másik kérdésem.

Néztem a gyereknőgyógyászt(egy van az egész városban)és hétfőn és csütörtökön rendel.

Szerintetek ha hétfőn kérek tőle időpontot,akkor még tud fogadni aznap?(elnézést,de még soha nem kértem időpontot,így nulla tapasztalatom van az ilyesmiben,gondolom vasárnap már nem illik zavarni a dokit(mobilszám van megadva).Vagy hogy is van ez?Egyáltalán bármikor fel lehet hívni,vagy csak rendelési időben?)És végül,szerintetek mit csináljak addig?

Gondolom minél tovább marad kezeletlenül a dolog annál rosszabb,de én mit tudok tenni itthon addig,amíg eljutok orvoshoz?

Szerintetek a gyógynövényes ülőfürdő(körömvirág,cickafarkok,kamilla),segíthet valamit,érdemes megpróbálni?Esetleg próbáljam meg a canesten kenőcsét?

(egyébként tud a doki hüvelykúpon kívül mást adni?)

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)

És elnézést,hogy ide írtam ki a kérdést,és azért is,hogy ilyen összeszedetlen lett az irományom,de sajnos ezeket a dolgokat nem tudtam megkérdezni/megbeszélni anyukámmal,így muszáj voltam itt érdeklődni...


2015. máj. 3. 00:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát nem ez a legkellemesebb élményem,de kibírható volt:D

A doki nagyon aranyos volt,mondjuk ő is hüvelykúpot írt fel,de teljesen másmilyen anyagút,úgyhogy ezt sikerült szépen,fájdalommentesen feltenni,fel is oldódott gyorsan,úgyhogy olyan kellemetlen bennem van érzésem se volt(lehet,hogy a többivel,nem is az volt a baj,hogy szűk vagyok,hanem a bevonata volt olyan,hogy hozzám ragadt és azért nem sikerült feltenni(meg rá is stresszeltem:D)),viszont a krém amit írt(Pimafucort)lehet,hogy nem lesz jó,mert felkenés után égő,csípő érzést érzek,de ha lemosom el is múlik,úgyhogy szerintem megpróbálom délután felhívni a dokit,hogy ilyenkor mi a teendő:)

2015. máj. 5. 13:24
 12/13 A kérdező kommentje:

Na,beszéltem a dokival,azt mondta,hogy az elején ez normális(és tényleg,mostanra kezd elmúlni(kopp-kopp)),amúgy nagyon aranyos volt:)azt mondta bármi van,hívjam:)

Még egyszer köszönöm mindenkinek a segítséget:)

2015. máj. 5. 20:05
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon örülök, hogy megoldódott! Ügyes és bátor lány vagy és nagyon jó, hogy ilyen fiatalon tisztán látod a dolgokat anyukáddal kapcsolatban!

2015. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!