Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolják a kamasz...

Miért gondolják a kamasz fiúk, hogy a lányok szívességet tesznek azzal, hogy járnak velük?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon sok srácon látom ezt... Félnek a lányoktól szinte, és ha kedvesek velük a lányok akkor úgy csinálnak mintha ez olyan nagy szívesség lenne a lány részéről.


Persze közben megy az "önbizalomhiány", meg a rinyálás, hogy nem kellenek senkinek, meg rondák, különböző okok, miért nincs barátnőjük, és emiatt boldogtalanok. A legrosszabb amikor egy lányra ráakaszkodnak, és vesztegetik, hogy ők belehalnak, ha a lány nem jár velük. Ilyenkor mégis mire számítanak?


(Félreértés elkerülése végett: Én fiú vagyok. Hiába kérdeztem rá haveroknál, csak aztmondták, hülye vagyok... Vagy csak simán kikerülték, nem válaszoltak erre, miért szívesség ha egy lány sózba áll velük. Max annyit, hogy ők olyan rondák, szerencsétlenek, hogy hálásak, ha egy lány foglalkozik velük...)


Most ez csak a személyes véleményem, de mi a barátnőmmel egyenrangúak vagyunk a kapcsolatunkban, nincs ilyen, hogy szívesség... Az milyen lenne? Nekem tetszik ő, neki meg én, ez egy kölcsönös dolog, én megőrülök érte, ő meg értem:) Nem így kéne működnie?


Egyébként olyan 14-17 éves korosztály akikről beszélek.


2015. jan. 24. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mivel a fiú a kanosabb. A lyuk meg a lánynál van.
2015. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a rinyalassal ezen nem segitenek... Valami dominanciat miert nem akarnak sugarozni? Azzal meg be lehetne talalni... Meg ez nekem azert logikatlan, ha lyukra mennek miert csak egy lannyal foglalkoznak? Probalkozni kell ilyenkor hatha az egyik enged valamit. Visszautasitasokon meg atsiklani es nem fennakadni, es utana meg buntudatot kelteni a csajban meg erzelmileg zsarolni..
2015. jan. 24. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert gondolom a sok 14 éves erre bukik. Én is erre buktam 14 évesen, nincs is mit magyarázni. :D

Szóval csajozási módszer. Aztán pár év múlva, amikor majd már nőket akarnak felszedni, nem tinip.csákat, akkor változik a viselkedésük.

A szerelem meg egy más téma, ebben a korban még eléggé különálló.

2015. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel az emberek fele onbizalom hianyos.A masik fele nagykepu.Szoval az elso csoport ritkan kerul kapcsolatba a noi nemmel mivel a lanyoknak nincs kedve ovonenit jatszani.Marad a masik csoport,a nagykepuek.Hat veluk kell beerniuk.
2015. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 vagyok de nem vágom miröl beszélsz én ilyet egy ismerősömön sem vettem észre.
2015. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én fordítva gondolom. én teszek szívességet a fiúknak azzal hogy egyáltalán szóba állok velük.. már bocs
2015. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!