Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy sokat eszik a...

Normális, hogy sokat eszik a kamasz lányom?

Figyelt kérdés
16 éves és rengeteget eszik mostanában.Már kezd hasa lenni ami miatt szóltam is,hogy nem fog tetszeni a fiúknak!!DE nem hallgat rám,normális hogy sokat eszik?Rossz nézni... más szülők gyerekei is voltak így?
2015. jan. 19. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ehet sokat, csak járjon sportolni.
2015. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet hogy terhes?
2015. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

szerintem valami csalódás érhette (fiúk terén), ezért tömi magát...

de télen amúgy is hajlamosabbak vagyunk többet enni.

és ahogy előttem már írta valaki: nem baj, ha sokat eszik, ha egyébként lemozogja, vagy egyébként gyors az anyagcseréje.

2015. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért eszik mert éhes vagy mert unatkozik?
2015. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
persze hogy normális, nehogy fogyókúrára fogd, jesszus, fejlődő szervezet, hát egyen is
2015. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális, hisz fejlődésben van. Annak idején én is zabáltam, mégse vagyok elhízott, sőőőt
2015. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak/vannak ilyen hullámvölgyeim,de anyukám is ilyen. Pár hónapja azt hallgatom,hogy "mennyit eszel?, el fogsz hízni, mást is csinálsz zabáláson kívül?" stb. Most meg azt hallgatom,hogy milyen keveset eszek meg,hogy többet kéne ennem,mert elfogok fogyni. Szóval kezdem azt érezni,hogy sehogy se jó.


Normális kereteken belül úgy gondolom,hogy egy ilyen korú gyerek érzi,hogy mennyi ételre van szüksége-hol többre,hol kevesebbre-. Addig amíg nem esik át a koplalásra vagy az állandó zabálásra ész nélkül addig nincs gond :)

18l

2015. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha már hasa is kezd lenni, akkor ideje leállítani, vagy elküldeni intenzív sportra.


Attól, mert kamasz, nem kell elsiklani a kezdődő elhízás mellett, hanem el kell kapni, mielőtt koca nem lesz.

2015. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 évesen én is rengeteget ettem, de hasam semmi se volt. Igaz sportoltam, és nem voltam édesszájú.
2015. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
44%
szerintem terhes
2015. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!