Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Önbizalomhiány. Mit tehetnék...

Önbizalomhiány. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Már egyre jobban zavar ez...hogy nem sikerül elfogadnom magamat,semmi önbizalmam nincs.pedig van már barátom,nagyon boldogak vagyunk,az életem odaadnám érte.és azt mondja,neki hercegnő vagyok,istennő,a legszebb lány,meg stb:$és rosszul esik neki,ha azt mondom,h nem vagyok szép,nem vagyok elég jó hozzá..úgyhogy igyekszek nem mondani ilyesmit neki:Dmert úgy próbálja most kiverni ezeket a fejemből,hogy akkor ő is elkezdi mondani,h csúnya:Dés az meg nekem esik szarul xD.de az a baj,hogy amit a barátom "felépit" bennem,azt mások egy nap alatt le tudják rombolni:(.mert az osztályomban levő fiúknak én nem tetszem,és néha nagyon megbántanak a megjegyzéseikkel.bár nem tudom,miért gondolnak csúnyának.csak annyi az egész,hogy én nem vagyok olyan,mint mostanában a legtöbb lány.nem vagyok egy hülye p*csa,nincsenek Converse cuccaim,meg mindenféle márkás ruháim,nem pofázok vissza mindenkinek,nem vagyok nagyszájú...és visszahúzódóbb meg zárkózottabb vagyok.de próbáltam sokszor változni már,nem sokat sikerült..és erről nem tehetek,nem is érdekel már mások véleménye.úgy vagyok már vele,hogy leszarom,ki mit gondol rólam..nekem az épp elég,hogy a barátom szeret.csak szar,h azt a kis önbizalmam is ilyen hamar le tudják rombolni:Snem tudom,mit tehetnék ez ellen.

15/L


2010. febr. 3. 21:18
 1/5 anonim válasza:
Beszélj az iskolapszichológussal, ő vagy segít, vagy eligazít hogy hova fordulhatnál.
2010. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
huhh ez nehéz helyzet.nekünk az osztályba van egy ilyen csaj,sokan bántják,sajnálom is szegényt..én nem ilyen vagyok de akkor is.ha nem vagy olyan p*csa,tudom h nehéz.próbálj meg hozzá hasonló barátokat szerezni..nem tudok többet mondani.ez télleg nehéz
2010. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. febr. 5. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is önbizalomhiányos vagyok/voltam. És én úgy oldaottam meg, hogy lesazrtam a többiek véleményét :D

Tudom, drasztikus megoldás, de én picit gyárilag is ilyen voltam :D És ez nekem bejött :D Azóta fel vagyok szabadulva, nem félek, hogy mi van ha hibázok meg ilyenek :D


F/16

2010. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

talán tényleg ez a legjobb módszer:D

köszi a segítséget:)

2010. ápr. 21. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!