Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Még csak 12 vok,és tudom hogy nem ide kellett volna,de nem tudtam eldönteni h hova írjam....na szóval:

Van egy szerelmem,mindig csak messziről csodálom....úgy gondoltam,hogy ezt muszáj valakivel megosztanom/sajnos meg is tettem:(

Eredetileg a legjobb bnőmnek mondtam el,és amikor őróla beszélgettünk,meghallotta egy másik bnőm is,aki "életlen" ma elkotyogta az osztály "pletykafészek brigádjának". Az egyik lány már tovább is adta XYnek,de ő megígérte h nem mondja el senkinek......de ott a másik lány... mivan ha elmondja a fiúnak??? Ha a fiú dajön megkérdezni h ez igaz-e akkor mit mondjak (nyilván tagadom,csak biztos h elvörösödöm,és ...áááá)? Hogy állítsam le a lányt?? Ráadásul most kezdődött a hét:(...


Tudom még fiatal vok a pasizáshoz,és h tanuljak, de jó tanuló vok(4.63),és sosem pasiztam még,nem is tervezem,és én csak távolról csodáltam a fiút...

köszi a válaszokat...bocsi a helyesírásért...

12L


2010. febr. 1. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
szia! te egy okos lány vagy, ha ilyen jók az eredményeid. viselkedj okosan! pletykával ne foglalkozz, ha meg rákérdez a fiú (úgysem mer) akkor kérdezd meg, kitől hallota ezt a marhaságot :)? és közben mosolyogj. ennyi :)
2010. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Kérd meg szépen a lányt, hogy legyen veled szolidáris és ne áruljon el. Elvégre mindketten csajok vagytok, össze kell tartanotok!

Ha pedig mégis kiderül és a fiú odajön, mondd neki ezt mosolyogva, vagányan: "igen, helyes srácnak tartalak, baj?" Hidd el, előbb el fog pirulni, mint Te. Azért szerelmet ne vallj neki, ez így éppen elég lesz. :)

2010. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

uhh... köszi a gyors válaszokat!

Amit a második írt,azt biztos nem merem megcsinálni,mert elég délős vagyok. Első: csak sajna ti nem tudjátok milyen az a lány:(ma pl. a bnőm felpofozta,mert minden szünetben odamegy hozzá/ ez így igaz:(/ és ott mondja neki h dagadt disznó....szóval ennyit a lányról. De iszont mivel ketten is mondtátok hogy mosolyogva tagadjam,ezért úgy fogok tenni:)

köszi,

2010. febr. 1. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a fiú annyira bátor, h oda mer menni és megkérdezni, akkor tuti te is tetszel neki....
2010. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előttem lévő tuti...

am fenyegesd meg hogyha a csaj elmondja akk te is mond el egy titkát.

12L


am tutkóra ugyanez van velem is.

2010. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!