Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan fejezhetném ki a hálámat?

Hogyan fejezhetném ki a hálámat?

Figyelt kérdés

Nagyon sajnálom ami történt. Sajnos túl sokat ittam, nem ismertem a határaimat. De apukám értem jött, hazahozott. Egy rossz szót nem szólt! Sőt! Még kaptam is a dícséretet, hogy szóltam neki, felismerve a bajt. Tudom, hogy nagyon-nagyon sokat köszönhetek neki. Mivel tudom ezt legjobban kifejezni?

15/L...


2010. jan. 31. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben egy köszönöm elég lesz. Aztán legközelebb nem adsz okot az ilyen izgalomra. Ez hidd el mindennél többet ér majd.
2010. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Köszönd meg szóban.Örülni fog neki!Mégjobban fog örülni,ha látja,hogy tettel is biizonyítod milyen hálás vagy.Segíts a házimunkában,ne késs el otthonról,mértékkel igyál,vigyázz magadra.

15/L

2010. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg mondd el neki ezt, amit ideírtál. Mondd el, hogy nem tudod hogyan fejezd ki megfelelően a háládat, de szeretnéd ha tudná mennyire hálás vagy.

Örülök, hogy vannak még ilyen fiatalok, akik tisztában vannak a hibáikkal! Tényleg jó látni, hogy 15 évesen látod a korlátaidat! Őszintén mondom!

19/L

2010. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is!!

ilyen helyzetbe az a legjobb ha inkább arra törekedsz hogy egy jó darabig semmi butaságot ne csinálj és abbol tudni fogja apukád hogy megbántad és hálás vagy sok sikert

2010. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!