Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnak az átlag kamaszo...

Hogyan tudnak az átlag kamaszok mindig, mindenen nevetni?

Figyelt kérdés

Én is fiatal vagyok, 18/F, és én mondjuk elég magányos vagyok, sokszor búskomor, nincs bennem túl sok élet. Nem vagyok olyan vidám, felszabadult. Az életkörülményeim miatt vagyok ilyen.

De ahogy hallom, a többi kamasz meg fiatal egész nap nevetnek csak, reggel 6kor is vidámak, meg késő délután, este is vidámak, nevetnek.

De min lehet ilyen sokat nevetni? Mert ha fiatalok közelében vagyok, folyamatosan nevetgélést hallok szinte.


2014. dec. 5. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Baráti társaságban sokkal jobban fel lehet oldódni, így lehet sokat nevetgélni. Írtad, hogy elég magányos vagy. Szerintem ez lehet a gond. Én is sokszor vagyok melankólikus hangulatban, és nincs kedvem senkihez és semmihez, szóval átérzem a helyzeted, de barátok tudnak segíteni a dolgokon.
2014. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

A kamasz korban ezt hívják "vihogó kor"-nak, amikor elég csak a másikra nézni. Plusz ehhez még hozzá jön a társalgás.

Egyedül nehéz, vihogni.

2014. dec. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A nevetés egészséges!

Én is mindig (majdnem mindenen) nevetgélek a barátnőimmel! :D Nálunk mindig van min nevetni.. :)

15/L

2014. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Attól mert nevetnek mindig, még nem jelenti azt, hogy vidámak is. Én pl. mindig nevetek meg hülyéskedek baráti társaságban, mindenki rám mondja, hogy én mindig vidám vagyok meg semmit sem tudok komolyan venni, egyedül meg teljesen depresszív a hangulatom legtöbbször, ki se mozdulok hétvégén a házból, csak ülök a szobámban. A valódi hangulatom az, amilyen itthon van, csak szimplán bent nem akarom kimutatni, és tudat alatt ezért generálom a sok hülyeséget.
2014. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg még annyit, hogy rengeteg barátom is így van, bent majd meg szakad a röhögéstől meg vihog, hülyül, suli után meg csak ilyen depresszív számokat küldözget meg le van törve. Csak a társaság hozza ki a jó hangulatot az emberekből.
2014. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Én is gondolkodtam ezen a napokban, mert a barátaimmal tanúi voltunk annak hogy valaki majdnem meghal. Ha egyedül lettem volna val szeg összeomlottam volna, de így csak nevettunk. Ez engem utólag megrazott mert amúgy értelmes, kedves társaság vagyunk. Mégis érzéketlenek lennénk? Talán ez a magyarázat:


"Az a nagy, lelket megtisztító nevetés voltaképpen tiltakozás volt;megérezték a veszélyt,nem akartak áldozatául esni holmi gyáva szánakozasnak, bezárkoztak előtte."


Ha pedig a vihogasra gondolsz a hajnali metrón azt azért csináljuk mert elvezzünk, hogy együtt lehetünk annyi közös emlék köt össze, és persze rengeteg az inside joke amit csak mi értünk. Otthon én is gyakran érzem magam maganyosnak suliban/baratokkal soha.


18/l

2014. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!