Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szokott csúnyán beszélni a...

Szokott csúnyán beszélni a kamasz LÁNYOD (15-16)?

Figyelt kérdés

előtted? és engeded neki?


( a h ü l y e nem számít...a b a z d m e g már igen)


2010. jan. 26. 19:56
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Hát nemtudom ebböl kié szólt nekem én az első és a hatodik kommentet irtam!Lehet az embert minősiteni mert káromkodik de szerintem nemindegy h mindig minden második szava mondjuk ahogy egyikötök irta testrészek stb..vagy még egy el viselhetöbb formája annak ,nem gondolom ,hogy ez jó dolog de azt sem ,hogy ezért primitiv lennék ,most öszintén a kommentekböl úgy vette le bárki is? mert én személy szerint még nem tartom annak magam( persze elöfordulhat ,hogy egyszerüen, csupán elfogult vagyok :D)komolyra forditva , az meg ,hogy a suliban egészen más az amber meg a helyzet tudjátok nállunk pl nem egyenlő az otthoni helyzettel mivel szülöknek valamint az olyan embereknek akiknek megadom a tisztelet valamint én is megkapom azoknak természetes ,hogy még véletlenül sem probálnék meg soha úgy beszélni ahogyan azt én nem kaptam meg.De ez is csupán az én saját véleményem bocsánat elöre is ha valamit kihagytam volna.
2010. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Igen szokott a kamasz gyerekem csúnyán beszélni. Sajnos a suliban is így beszélnek a többiek,s a filmekben is folyamatosan ezt hallani. Úgy tűnik egyre silányabb az emberek minősége erkölcsileg, nincs bennük tartás. Valahogy úgy van ez "ami a szívemen a számon ",ez van bennük,ez jön ki belőlük.Szerintem nem kellene,hogy így legyen. Aki jobb életet szeretne,25 körül inkább házasodjon tiszta szájú és szemű emberrel-már ha kell neki...-
2010. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
én is így vagyok vele hogy leszidnak
2010. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szintén kamasz vagyok és néha kicsúszik egy egy trágár szó a számon anyuék előtt és persze le is szídnak^^" (Mondjuk megértem őket) "Azt hiszik ettől menőbbnek tűnnek" Szerintem ez nem így működik. Én nem azért káromkodom, mert "menő" (mellesleg kinek mi számít menőnek...) Azért szitkozódom, mert így vezetem le a feszültséget. És ha úgy adódik igényesen, káromkodás nélkül is ki tudom magam fejezni. Mellesleg aki azt állítja, hogy még soha sem káromkodot, az tegye a szívére a kezét és ismételje meg az állítását;)
2010. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
én 14 éves lány vagyok, otthon nem szoktam mert leszidnak érte de suliba sajnos elered a szám persze nem tanárok előtt. az egyetlen egy csúnya szó amit otthon néha kimondok az a "szar" de ezért is le szoktak szidni úgyhogy igyekszem visszafogni magam :D
2011. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!