Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szokott csúnyán beszélni a...

Szokott csúnyán beszélni a kamasz LÁNYOD (15-16)?

Figyelt kérdés

előtted? és engeded neki?


( a h ü l y e nem számít...a b a z d m e g már igen)


2010. jan. 26. 19:56
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

nekem még nincs lányom, de 16 évesen én nem beszéltem csúnyán, nem csak anyuék előtt nem, hanem úgy alapjáraton sem :) max akkor, hogyha nagyon nagyon megbántott vagy feldühített valaki... sajnos mostanában már ki-kicsúszik a számon a csúnya beszéd a szüleim előtt is, de a 16 éves öcsém is így van vele


21/L

2010. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
9%
Nekem fiam van 15-16 éves ,és sajnos csúnyán beszél velem mostanában.Egymás között is csúnyán beszélnek.Szerintem semmi köze az intelligenciának ehhez sajnos.Nem engedem neki,de ezt nem mindig tartja be. Úgy gondolom köze van ehhez a sok ócska zenének,amit hallgatnak,és angolul ordít a fülükbe a különböző trágárság.Egyszerűen hatással van rájuk-sajnos-
2010. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
én 13 vagyok! anyuékkal sosem beszélek csúnyán de bátyáimmal amikor Ők provokálnak néha csúnyán összeveszek!
2010. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Otthon csak ilyen b*sszus,b*szki,b*ssza meg kifejezéseket hallanak tőlem,amikor ideges vagyok.Mást nem.

Viszont suliba van egy pár durvább is...pl.:"f*szom az a g*ci feladat...nem tudtam megcsinálni,leszarom elb*sztam kész." ez volt legdurvább eddig.

De nem vagyok rá büszke,nem szép lánytól káromkodást hallani.

15/L

2010. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon káromkodós vagyok. :/ Otthon ugyanolyan szinten, mint bárhol máshol. A trágárságok teljesen beleépültek a szókincsembe. Néha már észre se veszem, hogy csúnyát mondtam. Anyáék se szólnak meg miatta. Már megszokták, és ők is csúnyán beszélnek.

L/15

2010. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Most a szülőkhöz szólok! Ne higgyék hogy a maguk gyereke nagyon szépen beszél és még soha nem káromkodott mert biztos hogy igen. :D A legtöbb gyerek úgy van vele hogy a szülei előtt nem beszél így, szal nem mondom olyanokat hogy:v**d a****ba a f***odat meg k***a de a barátai meg az oszt. társai előtt így beszél. Én is így vagyok vele. :D
2010. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó: nagyot tévedsz... Én most 37 vagyok, a lányom 17, és nem beszél csúnyán, sehol! Én sem beszéltem soha, akkor sem, ha a szüleim nem voltak ott. Undorító, alpári szokásnak, neveletlenségnek tartom. Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy mindenki drogozik, amikor a szülei nem figyelnek.
2010. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

azért a drogozás mégiscsak más...

én ugy "szoktam rá" a csunya beszédre,hogy nagyon sokat hallottam,szinte mindenkitől,suliba,osztálytársaktól stb...igy nekem is jöttek ezek a szavak:S

2010. jan. 28. 15:04
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüleim is sokat káromkodtak,én is hozzászoktam,nálunk természetes így fel sem tűnik. 19/F
2010. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
100%
Nálam a családban mindenki csúnyán beszél és szerintem ez nem inteligencia kérdése 13/F
2010. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!