Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek? (Bővebben...

Mi a véleményetek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek hülyeség parókát kérni a 13. szülinapomra?

Egyébként csak azért a szeretnék parókát, mert szeretnék frufrut, de nem akarom levágni és befesteni a hajam.


2010. jan. 24. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hááát, volt már a fejeden paróka? Gusztustalanul beizzad alá a fejbőröd, akármilyen jó anyagból és hajból van. Te tudod. Én inkább kérnék egy csini nacit, meg egy táskát.
2010. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát az igen ciki, ha rájönnek.
2010. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy menj be egy parókaboltba, próbáld fel, és ha tetszik csináltasd meg a sajátoddal. Az eredeti hajszíntől max 2 árnyalattal lehet eltérni, különben gyakran kéne újra festened. Szerintem azt még anyukád sem bánná.
2010. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És hordani is akarod?Nem ciki?Nem rosszból,csak el sem tudom képzelni,hogy parókát hordjak,ha van saját hajam.
2010. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
LEhet kapni csatos hajat, igaz, frufrut nem tudsz belőle csinálni, de csatolhatsz bele színes tincseket, vagy meghosszabbíthatod, hogy feldobja.
2010. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem állandóan csak ritkán hordanám.
2010. jan. 25. 09:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Öhhhh, sztem gáz... Inkább növeszd meg a hajad... Meg hogy nézne az már ki, hogy egyik nap frufrud van, másik nap nincs, 3 nap múlva meg megint..
2010. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem elég ciki. Főleg ha csak néha hordod.Persze attól függ, hogy a baráti körödben mennyire divat.
2010. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, tehát ne vedd a szívedre a következőeket...

Nem ciki, csak egy kicsit hülyeség.Szerintem vágass fru-frut oszt' csókolom!

Nekem is van, eleinte azt hittem rosszul fog állni...de nem!Egész jó!

Vegyél erőt magadon és menj el a fodrászhoz...;)

2010. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak nyugodtan!
2010. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!