Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a lányodnak, hogy...

Megengednéd a lányodnak, hogy így öltözzön?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 17. 11:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
A haj egy kicsit túlzás és egy kicsivel vékonyabban festhetné a szemét, de amúgy OK
2010. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%

Hát figyelj, ha nekem annak idején nem tiltották meg a színes tarajat, a 16 piercinget, a bakancsot, a segg alatt levágott farmert, meg úgy egyáltalán, volt egy olyan jellegű kinézetem, mint a hölgynek a képen [link] (nem én vagyok rajta természetesen, csak kb. én is így öltözködtem, sminkeltem, stb.), na szóval vicces lenne, ha ezek után én szólnék a gyerekemre, hogy hogy néz ki :) Mondjuk hála a jó égnek fiam van :) De szerintem az az igazság, hogy a gyerek úgyis csak a maga kárán tanulja meg hogy meddig mehet el az öltözködéssel, kinézettel, meddig feszegetheti a határokat. Értem ezt mind extrémségi fokra, mind időben, hogy hány éves koráig. Amikor felnőtt lettem, és munkát kerestem, nekem is visszább kellett vennem, mert sehol sem vettek komolyan. Amikor terhes lettem, méginkább így voltam vele, aztán mióta gyerekem van, nem is érezném már jól magam ilyen cuccokban, mert sokkal jobban szeretem már a nőiességemet hangsúlyozni, és nem azt, hogy mennyire különc vagyok.

Szóval azt hiszem, én a gyerekem öltözködésébe nem szólnék bele, nekem sem tették a szüleim (akik amúgy telejsen normális emberek, nem azoka "lesz*rom a gyerekemet" típuső szükők), maximum néha jókat röhögtek egy-két szettemen, meg csodálkoztak, hogy beengednek egyáltalán az iskolába. De anyámék azon a véleményen voltak, hogy amíg a tanulmányi eredményeimben nem mutatkozik negatív változás (ami ugye valószínűleg a tanárok nemtetszését fejezte volan ki az öltözködésemmel szemben), addig őt nem zavarja, hogy hogyan öltözöm. Mondjuk a tetoválást nem engedte 18 éves koromig, és azt nem is mertem addig csináltatni. De minden másban azt csináltam, amit akartam. 20 éves koromig ez nekem nagyon is megfelelt így, utána szép lassan kinőttem belőle. Ezek a hóbortok sem tartanak tovább.

2010. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%

Ha meglenne a min. 4 átlaga,max 3 hármas

Ha nem piálna

Ha nem cigizne

Ha nem szólnának érte a suliban

Ha neki is tetszik,nem csak "divatból" csinálja-IGEN

2010. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

Pff....

miért van oda ezért minden 2. tini?Annyira sz.r

mondjuk a kék felső nem rossz de a többi...blöööh:(

nem hiszem,hogy megengedném!Én sem venném fel.

14/L

2010. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

esetleg a jobb szélsőt engedném meg.

25/L

2010. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
a ruhával nincs semmi baj,a smink és a haj kicsit túlzás!
2010. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%

Undorító!!!Fúj!!!

A hajat és a piercinget nem engedném...hát...a ruha is egy kicsit túlzás, de hogyha lenne min.4-es átlaga, akk azt igen.

Am ezekre a csajokra (és sok másra), van egy külön szó : EMO

És az egész EMO egy divat!Egy nagy hiba, ha vki beleesik, és én úgy érzem h egy felelősségteljes szülő nem engedi meg a gyereke beleessen!

2010. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a ruha elég normális, de a haj és smink az már túlzás..
2010. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
a baloldali túl gyerekes, a középső túl kihívó a jobboldali pedig mondjuk úgy túl "gyászos" de ha neki ez tetszik legyen.
2010. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a jegyek átlagának az öltözködéséhez?:S
2010. jan. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!