Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Semmit nem engednek nekem a...

Semmit nem engednek nekem a Szüleim? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a szüleim semmit nem engednek meg.

*se azt hogy ottaludjak 1 bnmnél.

*se azt hogy Pircinget tetessek be.

*se a hajfestést.

És ezeken kivül még nagyon sok mindent...

Aztmondják nem lázadozok. amugymeg 4es tanuló vagyok, sztem nem ezzel lehet a baj.

egyszerüen nem biznak meg bennem?


2010. jan. 16. 16:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
sztem ne rakass be pircinget mert késöbb még megbánhatod . ha meg csak azért akarod hogy te légy a menő akkor sztem semmi értelme mert rá fogsz jönni hogy nem a külső a legfontosabb dolog
2010. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem festheted a hajad, nem tehetsz be "pircinget", te szegény. mindjárt megsajnállak...

azért felvételi előtt át kellene gondolni mennyit is ér az a 4-es tanulás... az egyik előző bölcsen leírta

2010. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha köcsög bunkó vagy,ne ba*zd el más napját!
2010. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
úgyis csak arra tud gondolni hogy mien szemetek a szülei (mert nem látott igazán rossz szülőket)
2010. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!