Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Cikiznek mert szűz vagyok!...

Cikiznek mert szűz vagyok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nem vagyok könnyen befolyásolható, mégis kiborít amikor a barátnőim cikiznek emiatt. Nem szeretnék a házasságig várni, nem erről van szó csak szeretném egy biztonságos, szeretetteljes kapcsolatban elveszteni, egy olyan fiúval aki tényleg megérdemli... Azért is piszkálnak mert én nem szoktam fiúkkal kavargatni bulikban vagy ilyen helyeken. Nem vagyok csúnya lány, szóval jelentkezők lennének bőven, ezért is nem értik miért vagyok ilyen tartózkodó.

Néha nagyon rosszul esik, hogy nem értenek meg.

Mit tudnék tenni, hogy békén hagyjanak ezzel?


2014. aug. 1. 03:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Ha zavar mond meg nekik hogy te nem akarsz tömeglány lenni, aki már se tudja mit fogott többet fact vagy kilincset. Nagyon jól gondolkodsz, a tiniknek rólad kéne példát venni, nem a 14-15 évesen szexelő kislányokról.
2014. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

6-os, sose bánd, mert millió eset van, ahol a lánynak csak későn jött össze, huszonéves korában és visszaemlékezve mégis egy katasztrófa volt.


Kérdező: beszéld meg ezt a dolgot a barátnőiddel. A szüzesség, úgy, ahogy van, hülyeség, egy idejétmúlt fogalom. Ezért siettetni az elvesztését éppolyan butaság, mint tartogatni. Azt értesd meg velük, hogy egyedül te döntöd el, hogy mikor és kivel akarsz szeretkezni. Ennyi.

2014. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Már féltem, hogy valami baj van velem :) Megnyugtattatok. Igazából a barátnőim ezt leszámítva teljesen normális, értelmes lányok. Mostmár ideje egy kicsit durvábban visszaszólogatnom nekik hátha akkor visszavesznek kicsit...
2014. aug. 1. 12:27
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell kitalálni egy sztorit??


Légy őszinte. Mondd el nekik hogy neked mik a feltételek ahhoz ,hogy elveszítsd. Egyébként szerintem tök normális,hogy te ilyen körülmények között akarod elveszteni.


El lehetne gondolkodni azon ,hogy igazi barátnők-e?

2014. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el a barátnőidnek, hogy neked hogy esik ez a cikizés, és hogy fejezzék be, mert hátha ugratnak csak.

Ha nem teszik, akkor sajnos nem igazi barátaid, mert egy igazi barát támogat, nem cikiz, és olyanban gyakorol kritikát, amiben van értelme, nem ilyen hülyeségeken gúnyolódik.

Az, hogy szűz vagy, egyáltalán nem ciki, sőt, sajnos mostanában kifejezetten dicséretes, ha egy tinilány úgy gondolkozik, hogy komoly kapcsolatban szeretné elveszíteni, és ha kell, vár erre. Én 20 éves koromig vártam, és soha, a legkevésbé sem zavart, hogy szűz vagyok.

Mindenképpen tarts ki az elveid mellett, és ne hagyd, hogy belehajszoljon ez a gúnyolódás valamibe, amit később nagyon megbánnál.

2014. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
64%

Nem olvastam végig az előttem lévőket.

Azonnal keress más barátnőket,mert aki cikizi a másikat az nem igaz barát.. Főleg ilyenért. A szüzessége egy lánynak a legnagyobb kincse.

Ne foglalkozz velük, szerintem nagyon értelmesen gondolkodsz,hogy megvárod azt a személyt aki megérdemli a szüzességedet. Hidd el megéri és nem fogod megbánni!:)

2014. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Az ilyenek nem baratok...inkabb buszke legyel magadra!
2014. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor egyszerűen csak vállat vonok, és nem is érdekel tovább a téma, mondhatnak akármit. Másrészt meg én úgy tudom, hogy a barátnők nem cikizik egymást.
2014. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1. Ki garantálja, hogy a sztorijaik igazak? :D Lehet csak menőzni akarnak. :D

2. Te gondolkodsz helyesen. Csak azért ne bújj ágyba senkivel, hogy ne legyél szűz.

3. Ők nem barátok, hanem felszínes szánalomkupacok.

2014. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!