Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Cikiznek mert szűz vagyok!...

Cikiznek mert szűz vagyok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nem vagyok könnyen befolyásolható, mégis kiborít amikor a barátnőim cikiznek emiatt. Nem szeretnék a házasságig várni, nem erről van szó csak szeretném egy biztonságos, szeretetteljes kapcsolatban elveszteni, egy olyan fiúval aki tényleg megérdemli... Azért is piszkálnak mert én nem szoktam fiúkkal kavargatni bulikban vagy ilyen helyeken. Nem vagyok csúnya lány, szóval jelentkezők lennének bőven, ezért is nem értik miért vagyok ilyen tartózkodó.

Néha nagyon rosszul esik, hogy nem értenek meg.

Mit tudnék tenni, hogy békén hagyjanak ezzel?


2014. aug. 1. 03:20
1 2
 1/19 anonim válasza:
71%
Mondd nekik, h már nem vagy szűz és találj ki egy sztorit hozzá. Így már nem leszel érdekes nekik.
2014. aug. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg azt, hog az ilyen megjegyzések az egyik füleden be, a másikon ki. :-) Ne tőrödj vele, majd légy büszke arra, hogy nem vagy befolyásolható. Persze vannak az embernek rosszabb napjai, mikor érzékenyebb, de ez csak átmeneti.
2014. aug. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom tök jól gondolkodsz!!!!! Ne feküdj le valakivel csak azért, hogy elmondhasd már nem vagy szűz..... butaság lenne. Ez egy örök élmény, emlék. Errek mindenki emlékszik. Ne az legyen, hgoy a barátnőid miatt volt és ráadásul nem is volt jó.

Vagy hazudd azt hogy már nem vagy az, bár azért kiderülhet az igazság :) Legjobb őszintének lenni, hogy nekik az volt a fontos, hogy minél előbb túl legyenek rajta, neked az a fura mégsem piszkálod őket ezzel.Ők se piszkáljanak, hogy neked ez fontosabb dolog, minthogy egy buliban a wc-ben feküdj le valakivel.

Ne foglalkozz velük, ha amúgy jól kijöttök, akkor egyik füleden be a másikon ki. Ha lefekszel valakivel akkor is lehet valamivel piszkálnak majd, hogy miért nem fekszel le azzal a másik helyes fiúval is..... szóval végeláthatatlan lenne :)

Ha rosszul érzed magad velük, akkor hagyd őket!!!!

2014. aug. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Istenem add,hogy az én lányom is ilyen normális felfogású fiatal legyen,ámen!


Kérdező,egyszerűen ne törődj velük,azt kellene cikizni aki 17 évesen curválkodik,nem téged.

2014. aug. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Át érzem amit írsz én is így voltam 18 éves koromig míg a férjem nem költöztem össze( nekünk így jött ki):).

Amikor nekem ezeket mondták, akkor én mindig azt mondtam még a legjobb barátnőmnek is, hogy ˝lesz majd egy fiú aki értékeli ezt, de neked már nem!˝ ezzel mindig befogta a száját.

De te egy nagyon okos lány vagy ! Nem az a fajta befolyásolható lány vagy, aki a divatra megy, hanem olyan aki tudja mit akar, és ez dicséretre méltó!

De tényleg ne figyelj ez ilyen jellegű szavakra, nem éri meg fel idegesíteni magad vele, ők túl buták és éretlenek te meg nem!Te egy különleges lány vagy, és biztos lesz olyan fiú aki ezt értékeli fogja!

Ha gondolod írj privibe

2014. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

hát én csak annyit mondok irigyellek :)


én is kb 17 voltam mikor először voltam fiúval, inkább 16, de "bánom". nem azért mert vele ott és akkor, hanem mert kb 2-3hónapig voltunk együtt. irigylem pl azt az osztálytársamat aki néha tök maga alatt volt mert nincs pasija, 17-19évesek voltunk, kijártuk a sulit összejött egy pasival lefeküdt vele, és most ő a férje és két gyerekének az apja.


száz szónak is egy a vége. légy büszke magadra, nem minden napi felfogásod van, nagyon becsülendő. az a fiú/férfi is becsülni fogja akivel együtt leszel, sokkal jobban mintha egy egész focicsapattal együtt lettél volna. tisztább, ártatlanabb, megbízhatóbb leszel a szemébe. csak nyugi. sok sikert :)

2014. aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

4es válaszoló számból vette ki a szót. Én is ezért imádkozom. Nem azért, hagy ne szexeljen a lányom, hanem, hogy helyesen tudjon dönteni egyedül, ha arra kerül a sor.


Én nem biztatnálak arra, hogy hazudd, hogy már nem vagy szűz. Inkább arra, hogy legyél büszke magadra. Aki emiatt piszkál, az nem barát, a többi pedig nem számít! El kell engedned ezeket a negatív befolyásokat, mert sokan lesznek még az életed során és mindig helyt kell majd állnod, ami sokszor nehéz. És most nem csak a szexről beszélek.


Gondolom te sem egy olyan fiúra vársz, aki minden csajjal kikezd, megdönti őket és henceg vele. Ha megkérdeznénk sok-sok általad keresett fiút, bizton mondom inkább téged választanának, mint a sok tini-ribit.

2014. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy ne foglalkozz velük. Ez csak ebben a korban divat, pár év múlva meg a jó része bánni fogja, hogy olyannal veszítette el, aki semmit se jelentett neki. Mondd meg nekik, hogy neked megvan erről a saját elképzelésed és ehhez tartod magad. Pont.

Én anno voltam a te helyzetedben. Kollégista voltam, 16 éves korunkban a lányok versenyt csináltak abból, ki tudja előbb elveszíteni. Hadd ne mondjam, az átlag az volt, hogy valami buliban összefeküdtek valakivel, akinek másnap az arcára se emlékeztek. De ugye akkor ők voltak a menők. Engem is folyton cikiztek, amiért vártam a megfelelő partnerre, akkor rosszul is esett, de hamar sikerült túltennem magam rajta. Gimi utolsó évében megismertem a férjemet, ő lett az igazi és szerintem ez így volt rendjén.

2014. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen felszínes ribikkel ne barátkozz.
2014. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Tanuld meg,ők NEM a barátaid.

Másrészt,te gondolkozol jól.

2014. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!