Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem bírom elviselni anyámat....

Nem bírom elviselni anyámat. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, az alkoholista anyám egyedül nevel engem és a 20 éves nővéremet. Napi 2 liter ócska bor lecsúszik neki.. Enni alig eszik, inkább italra költi a pénzt..(a papánkat küldi el piáért, nehogymár ő szégyenkezzen......) A számítógép előtt ül minden hétvégén, idiótábbnál idiótább és ribisnél ribisebb képeket tesz ki magáról facebookra, persze nekem kell fotóznom mert ha nem akkor kapom a pofont. Ha szembe szállok vele azzal fenyegetőzik, hogy elveszi a telefonom, nem megyek többet sehová stb.. Annyira elegem van már hogy kiskorom óta ez megy.. Arra gondoltam, hogy ha józan akkor valahogy felidegesítem, nehogy már csak én szenvedjek.. Pl. véletlenül megtudná, hogy már nem vagyok szűz (szűz vagyok, de bármit bekamuznék neki, hogy ideges legyen de mégse tudjon semmit se tenni).. Akibe szerelmes vagyok, azt utálja, tehát mivel azthinné hogy vele történt a dolog, még érdekesebb lenne.:D Most is csak nézem az undorító fejét ahogy annak örül hogy 20-25 éves pasik írogatnak neki..
2014. júl. 30. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, és csak idióta választ tudok adni, mert túlontúl regénybe illő és izgalmas a dolog. Így belegondolva ugyanis el lehetne játszadozni a dolgot, de ha élesben belekerülnék, biztosan nem lenne kedvem kalandként felfogni.


Mindenesetre ezt fontold meg.

2014. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Realizáltatni kéne vele,hogy alkoholista és szokjon le.

Gyámügy.

2014. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Folyton mondom neki, hogy te alkoholista, de nem törődik vele, sőt állítja, hogy ő nem az....
2014. júl. 30. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
hekkeld meg a facebook-profiljat, csinalj rola kepet amikor nagyon alkeszkedik, es tedd fel ra. Csinalj kamu profilt es arrol kommentelj a kepei ala, hogy "kar hogy ugy nezel ki mnint egy alkoholista"
2014. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sok beszélgetés. Öleld meg, puszild meg és mondd meg neki, hogy veled bármilyen problémát elmondhat, a lánya vagy, ne az alkohollal segítse magát, miattatok szokjon le róla, mert nem vezet boldogsághoz hosszútávon az alkohol.
2014. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bárcsak észre venné anyád, hogy ezzel az életmóddal tönkreteszi a környezetét és mély sebeket okoz bennetek.
2016. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!