Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Én kibékülnék...

Mit tegyek? Én kibékülnék vele de szerintem ő nem akarna. :/ L/18

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnöm akivel évekig nagyon jóba voltunk,szinte a testvérem volt.De megismerkedett egy fiúval aki elmondása szerint nagyon rosszul bánt vele.Én próbáltam őt védeni de a pali megtiltotta neki hogy barátkozzon velem.Ő bele is ment mert ez volt az első szerelme és nem látta a dolgokat reálisan.Ezután 2-szer fordult elő az h sírva jött hozzám hogy béküljünk ki mert hiányzom neki de a srác előtt ez legyen titok.Kiderült a dolog és végül a fiút választotta.Rá egy évre kb szakítottak és a pasi rámírt hogy bocsánatot kérjen azért ahogy velem beszélt.Egyre többet beszéltünk,kis időre össze is jöttünk de rájöttünk hogy nem illünk össze.Még az ismerkedésünk elején megbeszéltem egy talit a volt lb-mel hogy számon kérjem rajta a dolgokat ugyanis a pasi szerint rengeteg mindenbe hazudott nekem.Persze a csaj mindent tagadott.Igazából nem lett vna értelme hogy kitaláljon ilyesmiket úgyhogy nem értem a helyzetet.Mostanában vele álmodok hogy ki akar békülni velem és így hiányzik is kicsit :/ Mit tegyek?

2014. júl. 11. 13:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem kár ilyen barátságba egyáltalán energiát is fektetned, minden bizonnyal csak kihasznál.Én a helyedben semmiképp nem fogadnám vissza az ilyen "barátnőt", mert az ilyen nem az. Inkább szerezz új barátokat és felejtsd el, mert így csak magadat kínzod azzal, hogy folyamatosan ezen agyalsz. 14/l
2014. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kérdezővel nem stimmel valami. Tényleg összejöttél a volt legjobb barátnőd pasijával?? Miből gondolod, hogy nem a srác hazudik? Tudtad, hogy a srác tiltotta meg neki, hogy ne barátkozzon veled. Nekem biztosan nem kellene már egy ilyen "barátnő".
2014. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen összejöttem vele ami egy nagy elbaszás volt,nem is értem mit gondoltam :S
2014. júl. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!