Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem nem jogos az...

Csak szerintem nem jogos az hogy meg van sértődve?

Figyelt kérdés

Szerenádozott tegnap az osztály, és előtte anyámmal megbeszéltük, hogy éjfélig haza érek. Osztálytársaimmal hétre értünk a tanárnőhöz, jól éreztük magunkat, tanárnő is sokat készült ránk: tehát mindenki jól érezte magát. Fél kilenckor csörgött a telefonom, anyám hívott azért, hogy most már hagyjuk a tanárnőt és menjek haza. Szépen megmondtam neki, hogy én tartam magam amit ígértem, tehát éjfélig haza érek. Így is lett, fél tizenkettőkor már én itthon is voltam, ahogy ígértem. Ma viszont anyám teljesen sértetten viselkedik, nem szól hozzám vagy csak ordibál.

Csak szerintem nem jogos az, hogy meg van sértődve? 18/L



2014. jún. 25. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Örülj a nyárnak ne foglakoz most ilyenekkel. eGYÉBKÉNT MINEK SZERENEDOZTATOK TEGNAP?
2014. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Örülök neki, de annak nem hogy csinálja feleslegesen a fesztivált. Miért voltunk? Mert most volt ideje a tanárnőnek fogadni minket.
2014. jún. 25. 11:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos anyukád viselkedése, ha tényleg csak ennyi történt.
2014. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ennyi volt, maximum még annyi, hogy felpróbáltam hívni, hogy elindultam haza nem kell aggódni, de szokás szerint nem vette fel.
2014. jún. 25. 11:32
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Anyukád észszerűtlenül vislkedik, úgyhogy gyanús, hogy valami kimaradt a történetből
2014. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele,én ilyenkor mindig elmegyek egy barátnőmhöz,hogy ne kelljen hallgatni.majd lehiggad.ha tényleg csak ennyi történt,akkor valóban nem jogosan sértődött meg.egyébként,a megbeszéltnél még hamarabb is hazaértél egy kicsivel,szóval tényleg nem értem,mi a gondja.
2014. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze ha a szülő viselkedik észszerűtlenül akkor rögtön a gyerek hazudok.
2014. jún. 25. 12:55
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Jó, akkor te mivel magyarázod a viselkedését, végül is te ismered őt, nem? Amit leírtál, abból egyértlmű a válasz a kérdésedre, tehát azt sem értem, minek tetted fel a kérdést. Ha ez valóban egy létező kérdés nem pedig egy triviális tény, akkor valaminek ki kellett maradnia a történetből.
2014. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi nem maradt ki a történetből, valószínűleg az az ok, hogy kérdező nem ugrott azonnal, amikor anyuka kitalálta, hogy mégis menjen haza korábban a megbeszéltnél, és maradt az eredeti tervnél. Náha a szülők is esnek efféle hibába, hiszen emberek. Ráadásul egy lányról van szó, akit nem szeret a szülő utcán tudni késő éjjel. Én azt mondom, hogy a szerenád kivételes eset, és ha meg lehet szervezni, hogy ne egyedül mászkáljon, akkor nincs gáz azzal, ha ilyenkor kint maradhat.

Szóval, itt arról lehet szó, hogy a kérdező nem "engedelmeskedett" az ő utasításának, holott a korrekt az lett volna, ha vagy nem egyezik bele az éjfélbe akkor sem, amikor eredetileg megbeszélték, vagy ha utána már nem variálgat.

2014. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyukája megengedte, hogy éjfélig maradjon, akkor is lány volt, nem? Akkor mivel indokolta, hogy mégis meggondolta magát, és korábban kell hazamennie a lánynak? Nyilván erre az ember rákérdez, mi volt a válasza?
2014. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!