Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintem lebuktam. Most mit...

Szerintem lebuktam. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem el cigizni,de nem sokat,mindig allitok szabalyokat. Peldaul,ha veszek egy doboz cigit xy honap 21-en,akkor kovetkezo honap 21-ig nincs cigi,ergo 1 doboz cigi/1honap. Na ezt szepen be is tudom tartani szeptember ota,nem is igenylem a nagyobb mennyiseget.

Am de. Reggel itthon hagytam a cigimet,viszont amikor hazajottem nem talaltam sehol. Amikor hivtam anyat,hogy hazaertem(szokasos rutin),hogy mikor jon stb.,akkor azt mondta,hogy ha hazajon beszede van velem. Na hat en ettol kb. bokan f*stam magam,mert szerintm a cigirol lesz szo.

Ha rakerdez mit mondjak? Voltatok mar hasonlo helyzetben? Szuleitek hogy kezeltek? Mit szoltak?

En most rendesen teleraktam a gatyamat.....



2014. máj. 23. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mondjuk bármennyi vagy, a cigi káros, és anyukád félt.
2014. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez idővel várható volt. Viszont egyet tehetsz. Minden kérdésére őszintén válaszolsz. Ennyivel tartozol.
2014. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Amúgy nekem is volt ilyen régebben, én annyit mondtam,hogy egy barátnőmé a cigi és megkért,hogy legyen nálam. Azt ,hogy ezt anya elhitte-e vagy sem azt nem tudom,de azóta nincs ezen a téma. Most lehet azt mondani,hogy hazugságra hazugság,meg,hogy saját anyámnak hazudozik. Nekem soha nem volt olyan a kapcsolatom anyukámmal,hogy ilyen dolgokban őszinte legyek vele, a másik meg,hogy tudom ilyen. Neki is meg nekem is egyszerűbb,hogy ezt mondtam.

Két lehetőséged van. Vagy elmondod most szépen,hogy bizony néha elszívsz egy szálat vagy tovább hazudozol.

Az első hosszú távon is egyszerűbb,de ez esetben számíthatsz arra,hogy "ész osztás" lesz -ami kell is- de ez ellen már úgyse tud mit tenni anyud,max kiakadni.

2014. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
tetszik a stílusod (egy apa vagyok, és dohányzom, és nem szeretném, ha a gyerekeim is azt tennék) ... szóval el kellene mesélned anyudnak, hogy hát bizony megtévedtél ... mert az olyan jópofa dolog, meg menő (pedig nem ám) ... aztán - komolyan is gondolva - megígérni, hogy többet soha
2014. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
bevallasz mindent :) ez a legegyszerűbb...ha még "kicsi" vagy akkor leteszed, de ha már nagyobb akkor megbeszélitek, otthon is állítotok fel szabályokat, pl.: otthon nincs cigi és plusz zsebpénzt sem kapsz miatta. és kész. mikor én lebuktam (kaptam egy beírást, ami lazán aláírattam anyukámmal). és egy ó ideig nem is cigiztem otthon, pedig anyu annyira lazán fogta fel addigra, 18 voltam, de régebben a fogamat kiverte volna. mindegy. tehát felesleges titkolni és hazudni. vállald fel.
2014. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt?
2014. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg, mi volt? :D engem is érdekel, mert cigizek.
2014. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hat....

Azt mondta,hogy alszentseg lenne megtiltania,mert o is csinalta ennyi idosen(2ev utan leszokott). Meg igazabol nem volt nagy felhajtas,elmagyarazta a karos hatasokat,de nem uvoltozott. Csak azt mondta,hogy ugyeljek,hogy ne legyen tobb ennel a havi 1 doboznal.

2014. máj. 24. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
ügyes vagy. de tényleg ne szállj el ezek után hogy tudják és "engedik". ha majd lesz saját kereseted utána ahogy gondolod, de anyukádnak ne kelljen a cigidet is állnia. amúgy mennyi idős vagy?
2014. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Nem igazán értem, hogy miért álltál rá? Pontosabban, nincs a világon olyan probléma, amire a cigi megoldást jelent.
2014. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!