Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem nem jogos az...

Csak szerintem nem jogos az hogy meg van sértődve?

Figyelt kérdés

Szerenádozott tegnap az osztály, és előtte anyámmal megbeszéltük, hogy éjfélig haza érek. Osztálytársaimmal hétre értünk a tanárnőhöz, jól éreztük magunkat, tanárnő is sokat készült ránk: tehát mindenki jól érezte magát. Fél kilenckor csörgött a telefonom, anyám hívott azért, hogy most már hagyjuk a tanárnőt és menjek haza. Szépen megmondtam neki, hogy én tartam magam amit ígértem, tehát éjfélig haza érek. Így is lett, fél tizenkettőkor már én itthon is voltam, ahogy ígértem. Ma viszont anyám teljesen sértetten viselkedik, nem szól hozzám vagy csak ordibál.

Csak szerintem nem jogos az, hogy meg van sértődve? 18/L



2014. jún. 25. 11:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy...vagy Anyukád nem veszi észre... lehet szeptemberben már mész egyetemre, másik városba, akkor majd fél óránként hívogat majd, hogy ágyban vagy már...felnőttél, észre kellene vennie...vagy eddig még nem jártál el szórakozni?
2014. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem és az volt a válasz hogy hagyjuk a tanárt aludni (nem idős a tanárnő). Bulizni nem szoktam járni, de olyan városrészen megyek át ahol nap mint nap járok. Azért sem értem túlzottan hisz van egy bátyám aki 1/ évesen hajnali kettőkor járt haza, és volt mikor kocsival kellett menni érte mert lekéste a buszt/túl sokat ivott.
2014. jún. 25. 20:26
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak nyilván más problémája volt, csak ürügyet keresett, hogy kiadhassa magából a feszültséget. Ilyenkor én mindig megkérdezem, hogy "Rendben, de akkor most meséld el, mi VALÓJÁBAN a problémád. Mert tuti, hogy nem ez." Ha elég jó viszonyban vagytok, elmondja. De persze ez is csak egy lehetőség, de nálunk sokszor előfordult.
2014. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már bocsánat a kifejezésért, de ez hülyeség: "Fél kilenckor csörgött a telefonom, anyám hívott azért, hogy most már hagyjuk a tanárnőt és menjek haza."

Szerenádozáskor az éjfél általában gond nélkül belefér egy tanárnak, még ha középkorú, akkor is simán. Nem hogy este 9, 10... :D Ha meg nem fér bele, akkor a tanár tudja kezelni a helyzetet, higgye el anyukád! :D

Anyukád vagy nem látja reálisan a dolgokat, vagy ez az egész mondvacsinált dolog részéről.


30 F (és van tanári végzettségem)

2014. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!