Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sajnos nincs pénzünk a gimnázi...

Sajnos nincs pénzünk a gimnáziumi gólyatáborra, ezért úgy néz ki, nem mehetek. Származhat ebből majd hátrányom? Ugye attól még normálisan beilleszkedhetek majd? Ti voltatok 15 évesen?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy pénzes suliba felvételt nyert egy szegény családból származó lány. Nincs pénzünk a majdnem 30 ezer forintos gólyatáborra, ezért nem mehetek. Szomorú vagyok emiatt nagyon nagyon, de elfogadom, megértem a szüleimet.

Ti voltatok régen?

Szerintetek ettől függetlenül kellemes lesz a sulikezdésem?

Alapvetően nyitott, barátságos, mosolygós, ápolt lány vagyok.


Köszi mindenkinek!

15/L


2014. jún. 24. 17:45
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket!
2014. jún. 28. 15:02
 22/22 A kérdező kommentje:
2 év után elmondhatom, hogy semmi hátrányom nem származott belőle, ugyanúgy beilleszkedtem már az első pár hónapban. :) Köszönöm a megnyugtatásokat, igazatok volt! :)
2016. júl. 8. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!