Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sajnos nincs pénzünk a gimnázi...

Sajnos nincs pénzünk a gimnáziumi gólyatáborra, ezért úgy néz ki, nem mehetek. Származhat ebből majd hátrányom? Ugye attól még normálisan beilleszkedhetek majd? Ti voltatok 15 évesen?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy pénzes suliba felvételt nyert egy szegény családból származó lány. Nincs pénzünk a majdnem 30 ezer forintos gólyatáborra, ezért nem mehetek. Szomorú vagyok emiatt nagyon nagyon, de elfogadom, megértem a szüleimet.

Ti voltatok régen?

Szerintetek ettől függetlenül kellemes lesz a sulikezdésem?

Alapvetően nyitott, barátságos, mosolygós, ápolt lány vagyok.


Köszi mindenkinek!

15/L


2014. jún. 24. 17:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodtan mondd meg az igazat, hogy miért nem mentél. Ha valaki esetleg azért nem akarna veled barátkozni, mert szegény vagy, azzal nem is érdemes jóban lenni.
2014. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon! Most már sokkal jobban érzem magam, megnyugodtam.. :) Utolsó, te hova jársz/jártál középsuliba?
2014. jún. 24. 18:38
 13/22 A kérdező kommentje:

(Vagyis 10-es válaszoló)

11-es, köszönöm, és igazad van!

2014. jún. 24. 18:38
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
nekünk alapból nem is volt. magunknak szerveztünk nyáron ismerkedős napot, amikor is 30-ból elmentünk 4-en... semi hátrány nem lesz belőle, ne aggódj :) lehet a többiek sem fognak elmenni olyan okok miatt hogy nincs kedvük, vagy máshova mennek, meg "4-5 évig össze leszünk zárva minek.." :)
2014. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 25. 11:20
 16/22 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jelent semmit, és lehet, jobban is jársz, ha nem mész.
2014. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

kérdező: privátban megírod, melyik gimi gólyatáboráról van szó?


csak mert nem mindenhol olyan, amit leírtak. az én volt gimim tábora életreszóló élmény és bizony megbánja, aki kihagyta. de abszolút gimifüggő...ahogy a többiek is megmondták, némely suliban jobban jársz, ha kihagyod, de azért nem az összesre vonatkozik

2014. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ne haragudj, hogy belepofázok, de szerintem édes mindegy a kérdezőnek, hogy jobban jár-e, ha kihagyja. Attól, hogy esetleg jó a tábor és érdemes lenne elmennie, nem fog belenőni a 30 ezer forint a szüleinek a markába :(
2014. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, én értem, amit mondasz, nyilván nem fog beleférni. csak mivel a kérdés az, hogy: "Szerintetek ettől függetlenül kellemes lesz a sulikezdésem? " ezért én erre válaszoltam.eddig kivétel nélkül mindenki azt írta, hogy semmi baj, úgysem olyan jó a gólyatábor. én csak azt írtam - tapasztalatból! - hogy származHAT hátránya abból, hogy nem volt, ha tényleg olyanra csinálták a tábort, ami életreszóló élmény. akkor nem olyan kellemes elkezdeni, ha mindenki más még hónapokig erről beszél. és van ilyen is..
2014. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem jó kihagyni egy békatábort. Én is most nyáron fogok menni, hozzáteszem, hogy semmi kedvem ahhoz, hogy egy héten keresztül szivassanak, de ilyen helyzetekben kovácsolódik össze igazán egy társaság, ezért elmegyek. Tuti, hogy megbánom, bár még reménykedek. Én a helyedben nem mondanám meg, hogy a pénz miatt nem voltam, senkinek semmi köze az anyagi helyzetemhez. Ha nagyon akarják tudni az okát, egyszerűen megmondod, hogy családi okok, betegség, nem értél rá. (Tudom, hogy nem jó hazugsággal indítani, de középiskolában még vannak olyan éretlen emberek, akik megpróbálják ezt majd ellened fordítani, szóval megkímélheted magadat vagy elmondhatod az igazat, hogy nem fért bele a költségvetésetekbe.) 14/L :)
2014. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!